DJ Złoty Środek - Pełnia Szczęścia

Plac Bankowy, Warszawa, mazowieckie, Polska
Cena od: 2 200,00 zł

Opis

Selektiv to specjaliści od przyjęć, których organizatorzy i uczestnicy stawiają na radość i jakość zabawy.
20 letnie doświadczenie w branży umożliwia oferowanie jakości oraz realizację indywidualnej wizji muzycznej Młodej Pary.

Selektiv to także dostawca nagłośnienia oraz oświetlenia na imprezy specjalne.
Do imprez specjalnych zaliczamy przede wszystkim przyjęcia weselne, na których gramy regularnie od 6 lat.
Wcześniejsze doświadczenia związane z organizowaniem imprez a także wnioski i obserwacje z dotychczasowych przyjęć weselnych stanowią bezcenna skarbnicę wiedzy gwarantującą, że zabawa i celebracja kulinarna będą świetnie zharmonizowane.

DJ Złoty Środek zagrał ponad 500 znaczących imprez.
Przez 10 lat - DJ i producent muzyczny w Radiu Zet - Lista Przebojów Dookoła Świata. Prowadzący program Twoja Lista Przebojów w TVP 1. Konferansjer Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Rezydent klubu Foksal 19, klubu i restauracji Melodia.
Za największy nasz sukces muzyczny uważamy 10 letnią współpracę z kinem Muranów. Co roku DJ Złoty Środek oraz DJ Spiro graja znane Sylwestry filmowe w tym kinie.

Głęboka znajomość repertuaru muzycznego od lat 20. XX wieku do muzyki współczesnej, rozrywkowej, jazzowej sprawia, że DJ Złoty Środek potrafi świetnie dobrać repertuar i zmiksować utwory tak, aby wprawić gości w magiczny stan fascynacji tańcem i muzyką.

Program muzyczny jest zawsze omawiany indywidualnie i dostosowywany do preferencji muzycznych Młodej Pary oraz gości.

Gramy: jakościowy pop lat 80. i 90., disco i funk, soul, r&b, rock 'n'roll i big beat, latino i folk, ballroom dansing oryginalny i stylizowany na lata 50 i 60, przeboje muzyki polskiej lata 1950 - 2015, przeboje współczesne wyselekcjonowane pod kątem jakości brzmienia i tekstu.
Pracujemy na sprzęcie audiowizualnym sprawdzonych i cenionych marek (Pioneer, Mackie, JBL)
Z szacunku do twórców gramy tylko legalną muzykę w wysokiej jakości.
Oferujemy również sprawdzonych muzyków (skrzypce, harfa, saksofon).

Doświadczenie w pracy w mediach nauczyło nas sympatycznej i wyważonej konferansjerki, którą z przyjemnością poprowadzimy również w języku angielskim.

Mamy opracowany specjalny koncept przedstawienia Młodej Pary w zapowiedziach muzycznych, które przygotowujemy na podstawie 3 zestawów pytań dotyczących różnych okresów z życia Nowożeńców.
Proponowane przez nas zabawy dobrze prezentują się na fotografiach lub w kamerze.

Cenowo jesteśmy elastyczni.
Młodej Parze oferujemy właściwą relację cena-jakość.

Ten wieczór ma być dla Młodej Pary i jej gości Pełnią Szczęścia a DJ Złoty Środek wie jak ją zrealizować.

Polecamy się!
DJE z Selektiv

*Podana wycena jest orientacyjna i może ulec zmianie w dół lub w górę w zależności od nakładu pracy przy opracowywaniu repertuaru, ilości potrzebnego sprzętu, czasu trwania wesela.

Opinie klientów

 • Pavel i JustynaWrzesień 4, 2018

  Pan DJ Złoty Środek jest na pierwsze wrażenie profesjonalny. Miał bardzo dobrą prezencję poczas wesela i dobrze prowadził osobiste spotkania przed weselem (np. podsyłał podsumowania ze spotkań). Niestety komunikacja mailowa nie była tak dobra. Pan DJ kilkakrotnie zapominał o ustaleniach, np. kilka razy wkładał w plan wesela rzeczy, których wyraźnie nie chcieliśmy. Mieliśmy wrażenie, że ignoruje nasze prośby. Ze świadkami omawiał weselne zabawy, ale cisnął swoją wizję i jeszcze do nas kilka razy w tej sprawie pisał, więc zepsuł nam niespodziankę przygotowaną przez najbliższych (mimo, że powiedzeliśmy, mu że dajemy świadkom wolną rękę i chcemy, aby były niespodzianki na weselu). Świadkowie również mieli problemy komunikacyjne i techniczne w rozmowach z Djem. Chcieliśmy, żeby na początku wesela grał czeskie i polskie tradycyjne piosenki, ale zrobił to tylko częściowo. Później grać miał głównie swingowo, ale praktycznie swingu nie było i grał przede wszystkim imprezowo. Goście się bawili, ale klimat nie był wogóle, taki jak chcieliśmy i się z panem DJ umówiliśmy. Ponadto chcieliśmy, że by nie włączał disco świateł, ale nie słuchał nas. Przy porównaniu kosztów do jakości pana DJ, nie było warto.

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "DJ Złoty Środek - Pełnia Szczęścia" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 120
  • Data dodania: Lipiec 4, 2016

  Podobne oferty z tej kategorii