Balony z helem, dekoracje wnętrz i plenerów, skrzynia niespodzianka, balony z konfetti, balony ledow

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Cena od: 5,00 zł

Opis

Witajcie,
Czy Wy również pragniecie, aby Wasz dzień był absolutnie niezwykły oraz zapisał się na długo w pamięci Waszej i gości??
My również! Dlatego proponujemy Wam kompleksowe doradztwo oraz realizację dekoracji z wykorzystaniem balonów, serpentyn i konfetti.
Wykonujemy wszelkiego typu aranżacje balonowe takie jak: bramy, słupy, girlandy, balony różnych wielkości wypełnione helem oraz światłem LED, balonowe sufity, wyrafinowane kompozycje weselne zgodne z panującymi trendami na rynku.

Ponadto zapewniamy niezapomniane atrakcje dla Młodej Pary i Gości!
Hitem w naszej ofercie jest SKRZYNIA NIESPODZIANKA wypełniona balonami z helem, które po otwarciu szybują majestatycznie w niebo.
Dostarczamy również balony z helem i światłem LED, które wypuszczane po zmierzchu przez wszystkich Gości stanowią piękny pokaz illuminacji oraz doskonale zastępują lampiony życzeń.

Zachęcamy również do użycia balonów podczas sesji zdjęciowych. Tworzymy kompozycje kolorystyczne według Waszego pomysłu.

Wiemy, że wszędzie gdzie pojawią się balony, przyciągają one wzrok, stwarzają niepowtarzalny klimat oraz wywołują uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych.

Spotkajmy się, abyśmy mogli poznać Wasze oczekiwania.

Spełniamy balonowe marzenia!

wesela.panbalon.pl

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Balony z helem, dekoracje wnętrz i plenerów, skrzynia niespodzianka, balony z konfetti, balony ledow" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 379
  • Data dodania: Wrzesień 12, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii