Zbójnickie wesele z niezapomnianymi atrakcjami KARPACKIE ZBÓJE

Jana III Sobieskiego 7, Żywiec, śląskie, Polska
Proszę o kontakt

Opis

Zorganizujemy Twoje wesele w prawdziwie zbójnickim stylu. Dostarczymy pyszne zbójnickie jedzenie na oryginalnych zbójnickich stołach. Przeprowadzimy napad zbójnicki, (z prawdziwą armatą, strzelającą konfetti!), który zaskoczy gości i dostarczy mnóstwo emocji i śmiechu. Zapewniamy dobry humor wszystkich obecnych - nie tylko dzięki ostrym zbójnickim dowcipom, ale też przy użyciu dyb i dupochlastu ;) Zaaranżujemy sale, kościół i samochód (możesz również wybrać bryczkę!) w folkowym stylu - i to wszystko w towarzystwie pięknej góralskiej muzyki- momentami porywającej do tańca, momentami wzruszającej.
Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez - nie tylko wesel, ale również imprez plenerowych, firmowych i okolicznościowych.
Działamy na terenie całej Polski.
Stawiamy na profesjonalizm - mamy prawdziwe góralskie stroje, tradycyjne instrumenty(heligonkę, dudy, trombity) i olbrzymią wiedzę o góralszczyźnie.

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Zbójnickie wesele z niezapomnianymi atrakcjami KARPACKIE ZBÓJE" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 272
  • Data dodania: Styczeń 4, 2016

  Podobne oferty z tej kategorii