Telefon Życzeń / Wspomnień na twoją impreze!

Katowice,Kraków, Małopolska, Śląsk, Mazowieckie, Polska
Proszę o kontakt

Opis

Wynajmij Telefon życzeń – Audio księgę gości już dziś!
Telefon życzeń, Telefon wspomnień lub nazwany też jako Weselny Telefon – to Audio księga gości, która podbiła trendy weselne w Stanach Zjednoczonych, a w tym roku także w Polsce!

Telefon życzeń to proste urządzenie, który sprawi, że uwiecznisz życzenia, wierszyki, przyśpiewki nagrane przez twoich gości, a odtworzysz to nagranie kiedy tylko zechcesz!
To bezcenna pamiątka na lata!

Nie pozwól, aby najważniejsze chwile z Twojego Wesela, Urodzin czy innej ważnej dla Ciebie uroczystości poszły w zapomnienie i nie zostały uwiecznione. Telefon Wspomnień to idealny sposób, aby uwiecznić emocje, uchwycić drobne momenty i poczuć się jakby to było wczoraj.

Wynajmując Naszą Audio księgę gości, otrzymasz gotowe, profesjonalnie zmontowany plik mp3 z nagrań twoich gości w formie cyfrowej, a także wyślemy do Ciebie spersonalizowany pendrive z plikiem!

Rezerwacje na: https://imprezomania.pl/telefon-zyczen-audio-ksiega-gosci/

Oferta

Tytuł

Weselny telefon | Telefon życzeń na twoją imprezę!

Opis

400 zł / 3 – 4 dni Cena obejmuje: ● Telefon życzeń na 3 – 4 dni (otrzymasz dzień przed imprezą) ● Nielimitowana ilość nagrań ● Nagranie w formie cyfrowej przesłane na maila ● Przesyłkę telefonu w obie strony

Cena

400

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Telefon Życzeń / Wspomnień na twoją impreze!" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 30
  • Data dodania: Maj 9, 2024

  Podobne oferty z tej kategorii