FAJERWERKI profesjonalnie na Twoim WESELU Olsztyn Warmia Mazury Podlasie

Warszawska 105, Olsztyn, warmińsko- mazurskie, Polska
Proszę o kontakt

Opis

Zaskakującą i niezapomnianą atrakcją na Waszym weselu z pewnością będzie bajeczny POKAZ PIROTECHNICZNY. 19 LAT istnienia naszej firmy w branży pirotechnicznej gwarantuje Państwu wysoką JAKOŚĆ WYKONANIA, indywidualny scenariusz konsultowany z klientem, PRECYZJĘ dobieranych efektów i PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ popartą doświadczeniem i radością z wykonywanej pracy.
Posiadamy WSZYSTKIE UPRAWNIENIA obowiązujące w Polsce do wykonywania takiej działalności: Decyzję Wojewody oraz komplet szkoleń dla naszych pirotechników w Wojskowym Instytucie Technicznym Uzbrojenia..
POWIADAMIAMY wszystkie służby o planowanym pokazie oraz kompletujemy dokumenty i ew. pozwolenia.
Używamy koncesjonowanych materiałów pirotechnicznych WYŁĄCZNIE od RENOMOWANYCH importerów.
Każdy pokaz układany jest pod MUZYKĘ, która klimatem komponuje się z fajerwerkami, zawsze konsultujemy tą kwestię z klientem.

Proponujemy również dodatkowe ATRAKCJE PIROTECHNICZNE takie jak: PŁONĄCE SERCA czy INICJAŁY PAŃSTWA MŁODYCH, wodospady, płomienie sceniczne, złote i srebrne fontanny, wyrzutnie serpentyn...

Wykonujemy pokazy weselne na terenie województw: warmińsko - mazurskiego, kujawsko- pomorskiego, pomorskiego, podlaskiego oraz mazowieckiego.
Serdecznie radzimy Państwu korzystać z usług firm regionalnych, koszty dojazdu firmy z drugiego końca Polski z pewnością obarczą dodatkowo Waszą kieszeń.
Koszty naszych pokazów pirotechnicznych zaczynają się od kwoty 500 zł/ minutę. Wpływ na cenę ma dynamika eksplozji, poziom oczekiwanych efektów pirotechnicznych oraz warunki terenowe. Litery pirotechniczne - już od 170 zł / sztukę, serca - już od 350 zł, wodospady - już od 400 zł.
Zainteresowanym przesyłamy linki do filmów z naszych pokazów z określeniem budżetu każdej prezentowanej realizacji.

Zapraszamy serdecznie PARY MŁODE, RODZICÓW, ŚWIADKÓW lub osoby pragnące ofiarować niezapomniany prezent weselny...
Pirotechnicy z Jurand Promotion: Ewa, Robert, Darek i Piotr.
Kontakt: biuro: 89 624 97 28, 600100289

Film Youtube

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "FAJERWERKI profesjonalnie na Twoim WESELU Olsztyn Warmia Mazury Podlasie" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 780
  • Data dodania: Kwiecień 7, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii