Dekoracje Światłem, Ciężki Dym, Love,Miłość,18,LOVE XXL,Fontanny fajerwerków

Włocławek, Kuj-Pom, Polska
Cena od: 400,00 zł

Opis

Zajmujemy się artystycznymi dekoracjami pomieszczeń za pomocą światła Led. Dekoracja taka polega na oświetlaniu ścian, sufitów i elementów architektury co pozwala na wyeksponowanie pomieszczenia i stworzenie wyjątkowo ciepłego nastroju.. W zależności od potrzeb światło może tworzyć dyskretny nastrój, bądź też dodawać miejscu energii. Używając ciepłych kolorów tworzymy bajkowy, miłosny klimat, który na długo pozostanie w pamięci waszej jak i waszych gości.
Dekoracje światłem są szczególnie doceniane przez profesjonalnych fotografów i kamerzystów za niezwykle efektowne i pomocne tło do zdjęć.
Nasze iluminacje świetlne tworzą niepowtarzalny klimat każdego miejsca dzięki specjalnie dobranym rodzajom lamp. Oferujemy profesjonalną zmianę wizerunku niemal każdego wnętrza
Wykonujemy dekoracje światłem takich miejsc jak sale weselne, bankietowe, koncertowe, restauracje, kościoły, hale i inne pomieszczenia, w których zechcą Państwo zorganizować daną uroczystość. Dzięki nam zmienią się one nie do poznania.
Specjalnie dla Par Młodych w ofercie są również bardzo mode ostatnio napisy LOVE, LOVE XXL, MIŁOŚĆ,18, projektor logo , wyświetlający dany tekst na ścianie czy parkiecie tanecznym oraz „Taniec w Chmurach” czyli trzy wytwornice gęstego, bezzapachowego ,nie pozostawiającego na parkiecie wody ciężkiego dymu.
Zapraszamy do kontaktu.

Film Youtube

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Dekoracje Światłem, Ciężki Dym, Love,Miłość,18,LOVE XXL,Fontanny fajerwerków" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 157
  • Data dodania: Marzec 8, 2018

  Podobne oferty z tej kategorii