Animator weselny /Zabawy przy użyciu ŚWIATŁA i OGNIA/ Bajki pisane światłem

Waryńskiego, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Cena od: 350,00 zł

Opis

W ramach IMPREZ DLA DZIECI oferujemy szeroki wybór atrakcji, paroletnie doświadczenie w organizacji i mnóstwo niespotykanych nigdzie indziej zabaw! W naszych animacjach nie ma ograniczenia liczby dzieci, a wszyscy uczestnicy zabawy mogą liczyć na poniższe atrakcje:

- świetlne show, LED show, holograficzne „Bajki pisane światłem”
– projekcje świetlne z udziałem postaci ze znanych bajek w nowych, zabawnych odsłonach. Dzieci zobaczą m.in. popularne motywy z Minionków, Krainy Lodu, Star Wars, Maszy, Cars czy Kucyków Pony, a dla najmłodszych stymulujące do nauki zbiory z cyferkami lub zwierzątkami.
- show wykonywane jest za pomocą sprzętu jak z futurystycznego filmu o KUNG- FU (świecących mieczy, kolorowych wachlarzy, nunczako, kulek i kijów). Dzieci mogą później wszystkiego dotknąć i zobaczyć z bliska!
- pokaz wielkich baniek mydlanych + małe banieczki.
- balonowe ZOO, figurki modelowane z balonów, balonowe mieczyki i zwierzątka.
- animator może być przebrany w 7 różnych stylach (do wyboru: NinjaGo, Pan Słonecznik, Transformers, Gwiezdne Wojny, piłkarz, disco imprezka, Harry Potter, Auta).
- liczne zabawy integracyjno- ruchowe (zgadywanie holograficznych bajek, świetlne limbo, przeciąganie liny, wyścigi zastępów, Koło Fortuny z nagrodami, magiczne "Pudełko- Cudełko", skoki w workach, rzuty do namiotu i wiele, wiele innych!). Całość odbywa się przy bardzo lubianej przez dzieci skocznej muzyce.
- zabawy taneczne, zabawy z chustą animacyjną i tunelem animatora.
- pokaz trwa 60 minut lub wielokrotność tego czasu, w zależności od wybranej opcji. Show jest tworzone wraz z dziećmi, a każda minuta wypełniona jest czystą radością i zabawą! Na życzenie animacja może odbywać się w języku angielskim.
- dla uczestników konkursów w prezencie świecące bransoletki, baloniki i inne magiczne gadżety :).

PODSUMOWUJĄC: w cenie 350 zł/ 1h + dojazd otrzymują Państwo niesamowite świetlne show poprowadzone przez animatora z paroletnim doświadczeniem, wszystkie materiały, balony, świecące opaski na rękę, pokaz wielkich baniek, zabawy integracyjno- ruchowe, a to wszystko BEZ ograniczenia liczby dzieci :). Oczywiście na życzenie animacja może być dłuższa. Zapraszamy do rezerwacji opieki na wesele!

Film Youtube

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Animator weselny /Zabawy przy użyciu ŚWIATŁA i OGNIA/ Bajki pisane światłem" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 327
  • Data dodania: Listopad 22, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii