Opis

OFERTA ZESPOŁU MUZYCZNEGO


Może na początek kilka słów o Nas. Zespół muzyczny FOKUS to trio (męsko damskie), który powstał w 1999 roku we Włocławku, założony przez: Stefana Obielaka co daje nam (17)-letnie doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez takich jak: bale, wesela, festyny, dancingi, studniówki, wszelkiego typu imprezy okolicznościowe integracyjne oraz uroczystości i wiele, wiele innych.
Instrumenty na których gramy to: saksofon altowy, akordeon, gitara, instrumenty klawiszowe i oczywiście
wokale damsko – męskie.
Nasza zabawa muzyką sprawiła, że mamy na swoim koncie setki zagranych i udanych imprez muzycznych. Nasz sukces zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, różnorodności repertuaru oraz wysiłkowi jaki wkładamy w naszą pracę.
Jesteśmy zespołem, który oprócz wydanych kilku płyt, ma na swoim koncie imprezy takie jak: Festyn Solidarności 2007,2008,2010,2015, Bal Sportowca oraz majówka w Hanowerze 2008, 2009, Dożynki w różnych gminach na terenie całego Kraju, dancingi w Ciechocinku, Ustce, Karpaczu.
Oprócz pasji jaką wkładamy w to co robimy mamy również wielkie serca, dlatego też czynnie bierzemy udział w imprezach charytatywnych takich jak Zawody Halowe w Paraujeżdżaniu, organizowane na wzór olimpiad dla osób niepełnosprawnych. Impreza ta miała na celu podjęcie szlachetnej rywalizacji sportowej i pokonanie swoich ułomności. Podopiecznym OLIGO zostały przekazane pieniądze, uzyskane ze zbiórki wśród członków hanowerskiej Polonii.
Decydując się na usługi muzyczne zespołu FOKUS mają Państwo pewność, że jakość wykonywanych przez Nas usług będzie na najwyższym poziomie.
Różnorodność i uniwersalność repertuaru powoduje, że zespół sprawdza się na wszelkiego typu imprezach. Wachlarz naszych utworów jest bardzo urozmaicony i ciągle uaktualniany o hity z list przebojów. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie klienta. Doradzamy, a nie narzucamy własnych pomysłów. Żadnego problemu nie stanowi dla nas przygotowanie tzw. utworów na specjalne życzenie. Z naszej strony możecie Państwo liczyć na spełnienie wszelkich Waszych życzeń i oczekiwań oczywiście jeśli leżą one w granicach naszych możliwości. Istnieje możliwość zamówienia składu 1, 2, 3 lub 4 osobowego.
W naszej ofercie zapewniamy Państwu także oryginalne prowadzenie imprez, a także profesjonalny i sprawdzony sprzęt nagłaśniający zapewniający wysoką jakość brzmienia jak i czystość dźwięku oraz oświetlenie sceniczne dające dodatkowe efekty wizualne.

Film Youtube

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "zespół muzyczny Fokus" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 103
  • Data dodania: Kwiecień 6, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii