Dreszcze - 6 osób wyłącznie na żywo

Łódź, łódzkie, Polska
Cena od: 6 500,00 zł

Opis

Dreszcze, to "zawodowy", energetyczny, grający absolutnie na żywo zespół muzyczny.
Perkusja, gitara, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, dwoje dedykowanych wokalistów (głos żeński i męski) oraz dwa głosy towarzyszące to w przypadku Dreszczy standard !. Całości dopełnia profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie.
Wszyscy jesteśmy profesjonalistami, ale o prawdziwej sile zespołu przesądzają nasi "frontmeni" - tj. niezwykle utalentowana, znana z wielu dokonań artystka - Tacjana Wojtkowska (wcześniej Gacka) oraz charyzmatyczny, nie unikający kontaktu z publicznością wokalista - Szymon.

Cechą, która nas wyróżnia spośród całej rzeszy innych wykonawców, jest - poza poziomem muzycznym - ogromna różnorodność repertuarowa.
Na naszych występach - w zależności od Państwa preferencji - można usłyszeć: Światowe hity muzyki pop, funky, soul, dance, klasykę rocka, klimaty zahaczające o stylistykę jazz-ową, inne...

W obszarze naszych zainteresowań mieści się właściwie każdy typ eventu - w tym
- przyjęcia weselne,
- exclusive weddings
- koncert,
- support,
- firmowa impreza integracyjna,
- bankiet,
- bal,
- inne imprezy okolicznościowe...

Dźwięki grane wyłącznie na żywo, pogoda ducha, radość muzykowania, doskonałe przygotowanie warsztatowe oraz doświadczenie sceniczne, to cechy za które warto nas polubić :).
Nie uznajemy kompromisów zarówno w doborze instrumentów, jak i stosowanej "techniki".
Technika jest o tyle ważna, że w ramach proponowanej ceny oferujemy naprawdę zawodowe nagłośnienie i oświetlenie, co przekłada się na nieosiągalną dla większości innych zespołów jakość brzmienia oraz wynikającą z zastosowania wysokiej jakości świateł właściwą oprawę wizualną uroczystości.

Naszym klientom, poza formułą tradycyjną, polegającą na występie grającego na żywo zespołu muzycznego za cenę 6500 zł, możemy zaproponować obsługę uroczystości w formule mieszanej - tj "zespół muzyczny + profesjonalny DJ" za cenę 8000 zł.

Gramy na terenie całego kraju.

Mamy nadzieję, że niebawem się spotkamy
Pozdrawiamy - DRESZCZE

Kontakt
☏ Jarek: 509 148 717 ; Szymon: 502 151 655
✉ dreszczecoverband@gmail.com
www: https://www.facebook.com/DreszczeCoverband
www: http://dreszcze.com

Film Youtube

Opinie klientów (5)

 • Jarek (Kozi)Maj 20, 2017

  Jesteście najlepsi ! Brawo ! (Kozi, 13/05/2017, Bieszczadzki Raj)

 • MarianMaj 20, 2017

  Doskonały zespół.Polecam

 • TrynasMaj 20, 2017

  Doskonały zespół ze wspaniałym poczuciem humoru :) Pozdrawiam.

 • CiapekMaj 22, 2017

  Miodzio zespół.Super grają, polecam.

 • AdrianSierpień 19, 2019

  Niestety jestem zawiedziony na maxa. Zespół totalnie nie nadaje się na wesele. Nie ujmuje talentu wokalistki ani tego, że posiadają profesjonalny sprzęt, ale prowadzić imprezy weselnej nie potrafia. Przerwy długie(30-60min), bloki muzyczne krótkie, brak obserwacji co się dzieje na sali(np grali przy posiłkach albo nie pozwolili wszystk zjeść tortu natarczywie wołając na oczepiny, które
  prowadzili o godzinie 1:00(!!), brak płynności w repertuarze (potrafią przy pełnym parkiecie zrobić 2minuty przerwy zastanawiając się co zagrać dalej), muzyka totalnie nie do tańca. I nie upieram się, że disco polo ma być grane, ale wypadałoby grać na weselu coś do tańca a nie do słuchania . Do tego wygórowane Ego wokalisty wręcz chamstwo i co najgorsze podczas wesela część zespołu spożywa alkohol ( a przecież są w pracy). Ogólnie zespół nadający się raczej na festyn parafialny niż na obsługę wesela bo o tym nie mają zielonego pojęcia. Dno!

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Dreszcze - 6 osób wyłącznie na żywo" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 452
  • Data dodania: Maj 20, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii