BĘDZIESZ ZAWSZE WESOŁY GDY FOTO VIDEO MARKOPOL WLEZIE MIĘDZY STOŁY ;)

Rynek 13, Byczyna, opolskie, Polska
Cena od: 600,00 zł

Opis

Witam serdecznie ! Filmowaniem min.weselnym zajmuję się od 15 lat.Staram się uwiecznić w jak najlepszy sposób te wyjątkowe chwile w Państwa życiu i Waszych bliskich, byście kiedykolwiek sięgniecie po materiał filmowy przenosili się w ten wyjątkowy dzień i noc ślubu.
By to co się zdarzyło w tym czasie zawsze wzbudzało tą radość i dreszcz emocji które towarzyszą zaślubinom.Tworzę przed wszystkim reportaż oparty na scenariuszu życiowym bez sztuczności wyreżyserowanych głupawych scenek. Oczywiście jeżeli Państwo będziecie mieli jakieś sugestie to jak najbardziej wszystko będzie w zgodzie z nimi. Standardowo materiał filmowy kręcony jest w jakości full HD na nośnikach DVD na życzenie Blue Ray .Ścieżka dżwiękowa Dolby Digital .5.1. Wykonujemy również materiał zdjęciowy który jest dostarczany jako prezentacja oraz poszczególne zdjęcia w formie jpg . Posiadamy mini kombajn fotograficzny który pozwala nam zaoferować Państwu zdjęcia na gorąco czyli w ciągu kilku minut dajemy wam gotowe odbitki w formacie 10*15 cm. Jest to niecodzienna propozycja która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. Szczegóły uzgadniamy telefonicznie bądż o ile są możliwości osobiście na spotkaniu . Pozdrawiam wszystkich Państwa którzy zechcieliście zadać sobie trud i poczytać naszą propozycję ,a Tych z Państwa których przekonałem zapraszam do skorzystania z moich usług . Terenem prowadzenia działalności jest terytorium całej RP tak ,że nie ma granic . Pozdrawiam i jeszcze raz zachęcam do skorzystania z moich usług ,będziecie Państwo zadowoleni. Jak do tej pory nie miałem przypadków niezadowolenia Marek K
UWAGA PROPONUJEMY SKORZYSTANIE Z OFERTY PROMOCYJNEJ "FULL SERWIS"
OFERTA SKŁADA SIĘ Z OBSŁUGI W ZAKRESIE OPRAWY MUZYCZNEJ FOTO I VIDEO .
CAŁOŚĆ JEST W WYJĄTKOWO ATRAKCYJNEJ CENIE :) NAJTANIEJ NAJLEPIEJ I NAJSZYBCIEJ W POLSCE ! DO USŁYSZENIA I ZOBACZENIA !

moja strona :
http://www.markopolbyczyna.pl/
tel 77 4072510
515264595
795051769

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "BĘDZIESZ ZAWSZE WESOŁY GDY FOTO VIDEO MARKOPOL WLEZIE MIĘDZY STOŁY ;)" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 156
  • Data dodania: Styczeń 28, 2016

  Podobne oferty z tej kategorii