Opis

4transfer to firma z ugruntowaną pozycją na rynku przewoźników, posiadająca wszelkie niezbędne certyfikaty. Od ponad 15 flota naszych samochodów obsługiwała różnorodne przejazdy, konferencje, imprezy, szkolenia, wycieczki oraz zlecenia indywidualne - wszystko w zależności od potrzeb Klienta.
Od początku istnienia firmy wspomogliśmy kilkadziesiąt wesel. Zapewniliśmy Państwu Młodym oraz Gościom weselnym komfortowy i bezpieczny transport. Elegancko ubrany kierowca odbierze Państwa z miejsca uroczystości i przewiezie w miejsce wesela.
Oferujemy również możliwość, by kierowca podczas trwania wesela oczekiwał na parkingu i rozwoził Gości w dowolnie wskazane miejsca. Z doświadczenia wiemy, że świadomość wynajętego kierowcy, który gotowy jest odwieźć Gości przez cały czas trwania zabawy, zwiększa komfort, oraz pozwala bardziej ‘’wczuć się‘’ w klimat wesela.
Przy wybraniu tego typu usługi, kierowcy się zmieniają, dbając o najwyższy standard obsługi oraz Państwa bezpieczeństwo.
Wszystkie pojazdy wynajmujemy są wraz z usługą wykwalifikowanego, osobistego Kierowcy. Cena zależy od rodzaju, wielkości pojazdu oraz okresu wynajmu.


Posiadamy w swej ofercie następujące rodzaje pojazdów:
- samochody osobowe
- samochody mini-van, 7/8-osobowe w wersji standardowej oraz 7-osobowe w wersji premium (Mercedes-Benz VClass 2018)
- busy 14-23 osobowe (Mercedes-Benz Sprinter, w tym 18-osobowy pojazd premium)
- autokary, w tym najnowszy 49-osobowy Mercedes-Benz Tourismo 2019

Film Youtube

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "4Transfer by SeeKrakow" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 139
  • Data dodania: Listopad 23, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii