Suknie ślubne szyte na miarę on-line | Realizujemy nawet najbardziej nietuzinkowe zlecenia!

Ul. Karola Jana Chodkiewicza 17/7, 31-532 Kraków, małopolskie, Polska
Cena od: 3 000,00 zł

Opis

Szyjemy suknie ślubne na miarę. Możesz wybrać suknię z naszej autorskiej kolekcji lub razem z nami zaprojektować swoją wymarzoną suknię ślubną. Zapraszamy do zamawiania sukien ślubnych on-line! Wysyłamy nasze suknie ślubne do USA, Kanady czy Korei Południowej!

Oferta

Tytuł

Suknie ślubne szyte na miarę on-line

Opis

Wybierz projekt sukni ślubnej z naszej kolekcji lub stwórz własny! Suknia ślubna szyta na miarę to idealne rozwiązanie jeśli chcesz się wyróżnić i stworzyć suknię ślubną o jakiej zawsze marzyłaś! Nasze projekty zaczynają się od 3000 zł. Ostateczna cena s

Cena

3000

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego branża ślubna wydała Ci się najbardziej atrakcyjną?

Od zawsze marzyłam o tym, by sprawiać ludziom radość. Dzięki projektowaniu sukien ślubnych zgodnie z marzeniami przyszłych Panien Młodych mogę to osiągnąć. Uśmiech czy łzy szczęścia są dla mnie najwspanialszą nagrodą.

Od jak dawna działasz na rynku?

W Polsce szyjemy suknie ślubne dla Panien Młodych od 2017 roku. Jednak z branżą ślubną związana jestem od ponad 20 lat.

Jakie były Twoje początki w branży?

Techniki szycia, projektowania oraz ozdabiania mam w jednym palcu. Dzięki wieloletniej praktyce oraz zdobywaniu wiedzy, żaden projekt nie stanowi dla mnie wyzwania.

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Uśmiech lub łzy szczęścia na twarzach Panien Młodych, które mierzą swoje wymarzone suknie ślubne.

Czy jest coś, co Ci w Twojej pracy przeszkadza albo sprawia trudność?

Zdarzają nam się projekty sukien ślubnych, które wymagają więcej pracy lub są bardziej skomplikowane. Jednak od zawsze marzyłam o tym, by każda Panna Młoda wyglądała fantastycznie w dniu swojego ślubu. Dzięki temu wciąż znajduję nowe rozwiązania, które sp

Dlaczego Twoja oferta jest lepsza od konkurencyjnych?

Ponieważ zajmuję się szyciem na miarę, mogę zrealizować każde, nawet najbardziej kreatywne zamówienie. Dodatkowo cały proces możemy zrealizować zupełni on-line.

Jak oceniasz współpracę z narzeczonymi?

Naszym celem jest wywołać uśmiech lub łzy szczęścia na Twarzach narzeczonych. Dlatego zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom Panien Młodych.

Czy jest zlecenie, które szczególnie zapadło Ci w pamięć?

Owszem. Otrzymałyśmy bardzo ciekawe zamówienie na uszycie sukni ślubnej w stylu "art deco". Suknia była sporym wyzwaniem jednak udało nam się sprawić, że Panna Młoda była zachwycona. Zamówienie otrzymałyśmy od Panny Młodej aż z Korei Południowej!

Na czym skupiasz się najbardziej podczas wykonywania swojej pracy?

Na życzeniach naszych Panien Młodych. Chcemy by wyglądały pięknie w kreacjach, które sobie wymarzyły. Po za tym skupiam się na detalach oraz jakości materiałów, z których wykonujemy suknie. Stawiamy tylko na najlepsze tkaniny i koronki.

Co jest dla Ciebie kwintesencją udanego ślubu i wesela?

Szczęście Państwa Młodych. Pan Młody w dniu ślubu szczególnie patrzy na swoją ukochaną. Zależy nam na tym by Panna Młoda czuła, że przyszły mąż ją wręcz ubóstwia! :)

Jakie trendy ślubne uważasz za najciekawsze?

Z trendami jest tak, że przychodzą i odchodzą. Ja uważam, że każda Panna Młoda powinna otrzymać taką suknię ślubną jaka jej się podoba w dowolnym stylu czy w dowolnym trendzie. W naszym atelier sprawiamy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Często zdarza nam s

Jak scharakteryzujesz siebie?

Po uszyciu sukien ślubnych najczęściej słyszę, że jestem świetną profesjonalistką, potrafię słuchać oraz doradzić. Często Panny Młode piszą, że otrzymały pełno komplementów w dniu swojego ślubu.

Co chcesz przekazać wszystkim zakochanym parom?

Róbcie to, co jest bliskie Waszemu sercu! Wspierajcie się, okazujcie sobie zrozumienie, każdego dnia dbajcie o waszą relację, a miłość nigdy nie przeminie!

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Suknie ślubne szyte na miarę on-line | Realizujemy nawet najbardziej nietuzinkowe zlecenia!" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 25
  • Data dodania: Kwiecień 23, 2020

  Podobne oferty z tej kategorii