Zamek Biskupi Janów Podlaski**** Sale weselne

Zamkowa 1, Janów Podlaski, lubelskie, Polska
od 155,00 zł

Opinie klientów (0)

Opis

Hotel Zamek Biskupi Janów Podlaski oferuje elegancki wystrój, przyjazną, rodzinną atmosferą i komfortowe sale, które mogą pomieścić każdą ilość osób na Państwa imprezy: od kameralnych rodzinnych przyjęć po wielki bal na 400 osób.
Cudowne otoczenie zabytkowej architektury Hotelu Zamek Biskupi Janów Podlaski oraz niepowtarzalna atmosfera będą stanowić doskonałą oprawę dla każdej uroczystości rodzinnej.
Państwa przyjęcie weselne, czy w jednej z naszych gustownie urządzonych sal czy też na świeżym powietrzu, będzie na pewno niezapomnianym wydarzeniem.
Oprócz tego uważamy, że planowanie przyjęcia powinno być łatwe i przyjemne. Nasi eksperci rozumieją ważność tego dnia dla Państwa i swoim zapałem do pracy, pasją, doświadczeniem i chęcią dbania o każdy szczegół, będą służyć pomocą od początku przygotowań poprzez wybór menu i jego degustację, przyjęcie wesela i poprawin. Zobacz więcej

Udostępnij ofertę

Pozycja w rankingu

Ranking

36

Liczba zdobytych punktów: 4

Lokalizacja

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwieksza pozycje Zamek Biskupi Janów Podlaski**** w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!.

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 184
  • Data dodania: Grudzień 30, 2015