Opis

W malowniczej i spokojnej miejscowości Łajski przy granicy Legionowa, 20 km od centrum Warszawy i 6km od Zalewu Zegrzyńskiego znajduje się
Sala Weselna TANGO. Otoczona jest romantycznym ogrodem, w którym nasi nowożeńcy często zawierają uroczysty ślub w plenerze.
Salę Weselną o pow. 400 m2 wyróżnia - doskonała akustyka, brak kolumn, stopni, schodów, drewniany parkiet, przytulny, jasny wystrój.
W naszej sali organizujemy przyjęcia weselne do 200-tu osób przy stołach biesiadnych -pozostawiając połowę jej powierzchni na parkiet taneczny. Przy sołach okrągłych 12-to osobowych możemy zorganizować przyjęcie weselne na maksymalnie 140-ci osób.
Posiadamy dziewiętnastoletnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych i okolicznościowych.Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę kucharską i kelnerską.Pomagamy naszym kientom na każdym etapie przygotowań ich wymażonego i niepowtażalnego Przyjęcia Weselnego.

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Sala Weselna TANGO Legionowo" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 1248
  • Data dodania: Wrzesień 18, 2018

  Podobne oferty z tej kategorii