Pałac Ksawerów - wesele jak z bajki

Szkolna, Ksawerów, łódzkie, Polska
Cena od: 180,00 zł

Opis

Pałac Ksawerów jest miejscem, w którym spełnią się Państwa marzenia o niezapomnianym przyjęciu.

Za sprawą historii Pałacu wybudowanego w 1897 r., jego wyrafinowanych wnętrz, wykwintnych dań oraz profesjonalnej obsługi, uroczystość weselna stanie się najwspanialszym początkiem Państwa nowej, wspólnej drogi życia. Pałac Ksawerów jest wyjątkowym i jedynym takim miejscem, w którym tradycja przenika się z nowoczesnością, a stylowe wnętrza zapewniają gościom komfort.
Zapraszamy Państwa do wyjątkowego miejsca, jakim jest świeżo odrestaurowany Pałac w Ksawerowie. Przepiękny, neorenesansowy, dziewiętnastowieczny pałac, położony jest zaledwie 10 km od ścisłego centrum Łodzi. Mimo bliskiego położenia miasta, odnajdą tu Państwo wyjątkowy nastrój, niecodzienny klimat oraz pełną harmonię i spokój. Całość rezydencji otoczona jest zamkniętym terenem, na którym znajduje
się duży parking oraz malowniczy ogród. W tym wyjątkowym miejscu zorganizujemy dla Państwa zarówno tradycyjne przyjęcia weselne,
jak i uroczystości w ogrodzie.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji różnego typu przyjęć oraz udostępnianiu jednego z najpiękniejszych zabytków neorenesansu w naszym województwie, stworzymy dla Państwa unikalną oprawę tego wyjątkowego wieczoru oraz damy stuprocentową gwarancję zadowolenia z naszych usług.

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Pałac Ksawerów - wesele jak z bajki" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 21
  • Data dodania: Styczeń 25, 2019

  Podobne oferty z tej kategorii