Jurty weselne w ogrodach Pałacu w Paszkówce

Paszkówka 37, Paszkówka, małopolskie, Polska
Cena od: 295,00 zł

Opis

Witamy Państwa w świecie, dalekim od codzienności. Nie bez przyczyny miejsce, w którym się znaleźliście nazywamy Rajem dla Par. Dbamy tu o to, aby jak najwięcej czasu mogli Państwo poświęcić sobie nawzajem.

Chcemy aby otworzyli się Państwo na siebie, na swoje potrzeby, pragnienia i doznania. Pragniemy, aby czas spędzony w Pałacu w Paszkówce był czasem relaksu i odpoczynku od codzienności i świata zewnętrznego.

PRZYJĘCIE WESELNE W JURTACH

Bajeczne plenery, świeże powietrze, duża przestrzeń… Przepiękny, urokliwy plener, na łące tuż przy stawie. Z jednej strony bliskość natury, z drugiej wspaniały XIX wieczny pałac.

W Paszkówce, zaledwie 25 km od Krakowa stworzyliśmy kompleks jurt indyjskich, gdzie spełnimy Wasze marzenia o wymarzonym ślubie w plenerze. Jurty są czymś wyjątkowym – piękne, przestronne, i naturalne. Na tyle daleko, żeby odpocząć od pośpiechu miasta i blisko, aby dojechać.

Kompleks składa się z czterech jurt, z których największa pozwoli na urządzenie przyjęcia nawet dla 200 osób. Jasne, kremowe kolory i drewniane wykończenia pozwolą na zaaranżowanie przestrzeni dokładnie według Waszych wyobrażeń. Ściany największej z jurt są przeźroczyste i mogą zostać zsunięte, co pozwala naturze niemal wejść do środka, a dodatkowo stanowi doskonałe tło pamiątkowych fotografii. Mniejsza, o średnicy 8 metrów będzie doskonałym miejscem tańców i innych atrakcji dla gości.

Kompletny pakiet luksusowy gwarantuje wspaniałe doświadczenie od początku do końca. Zyskasz unikalne miejsce w którym stworzysz własny, niepowtarzalny ślub.

CEREMONIA ZAŚLUBIN

Przypałacowy park angielski to idealne miejsce Ceremonii Zaślubin. Niemal 200-letnie lipy i graby tworzą naturalne tło. Śpiew ptaków nada wyjątkowej oprawy, podczas gdy Wy będziecie ślubowali sobie miłość w kameralnym gronie rodziny i przyjaciół. Letnie wesela w ogrodzie ze stołami ustawionymi na trawie sprawiają, że przyjęcie staje się niezapomniane.

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Jurty weselne w ogrodach Pałacu w Paszkówce" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 339
  • Data dodania: Marzec 10, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii