Grand Hotel / Sala Balowa w Pałacu Czartoryskich

Sławkowska, Kraków, małopolska, Polska
Proszę o kontakt

Opis

Wesele Marzeń w najpiękniejszej Sali Balowej Krakowa

Przyjęcie Weselne to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Powinno więc odbywać się w wyjątkowym miejscu i pozostawić niezapomniane wrażenia. Legendarna Sala Lustrzana Grand Hotelu pamiętająca szalone bale okresu dwudziestolecia międzywojennego, opisana w książce Henryka Worcella „Zaklęte Rewiry”, a potem uwieczniona w filmie pod tym samym tytułem to niewątpliwie takie właśnie miejsce. Przez swoją bogatą historię i doskonałą lokalizację jest miejscem unikatowym na mapie Krakowa. Położona zaledwie parę kroków od Rynku Głównego i Kościoła Mariackiego, przestronna- mogąca pomieścić do 120 zaproszonych Gości, nakryta secesyjnym, witrażowym dachem, pełna blasku kryształów i lustrzanych odbić – Sala Lustrzana jest idealnym miejscem na zorganizowanie Wesela Twoich Marzeń. Dodatkowym atutem organizacji Przyjęcia Weselnego w Grand Hotelu jest bogata oferta menu oddana do własnej kompozycji przez Państwa Młodych. Dzięki temu mogą oni stworzyć wesele na miarę własnych potrzeb. Stwarzamy również niepowtarzalną okazję przeniesienia Ceremonii Zaślubin z murów Urzędu Stanu Cywilnego do naszych pałacowych wnętrz. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu i organizacji tego typu uroczystości. Państwo Młodzi w prezencie od hotelu otrzymują: Apartament dla Nowożeńców ze śniadaniem podanym do łóżka oraz specjalne ceny noclegów dla Gości Weselnych. Uzupełniając obraz idealnego Przyjęcia Weselnego oferujemy Nowożeńcom możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej w pałacowych wnętrzach Grand Hotelu, w uzgodnionym wcześniej terminie. Nie zapominajmy także, że pałacowe wnętrza Sali Lustrzanej znakomicie wpisują się również
w najrozmaitsze imprezy organizowanie z wielkim rozmachem, takie jak: bale, koncerty, pokazy mody czy wszelkiego rodzaju bankiety, jubileusze oraz imprezy firmowe.

…..W Krakowie, mieście zaczarowanym, są miejsca niezwykłe…..

Film Youtube

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Grand Hotel / Sala Balowa w Pałacu Czartoryskich" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 134
  • Data dodania: Czerwiec 26, 2023

  Podobne oferty z tej kategorii