Wieczór Panieński Latino Night

Lublin, lubelskie, Polska
Cena od: 130,00 zł

Opis

endorfiny i całe ciało do ruchu wraz z nabyciem nowego doświadczenia oraz nauką tańca latynoamerykańskiego dla każdego. Cena 120 zł od grupy zawiera wynajem sali, trening z grupą, poczęstunek szampanem, upominki oraz vouchery dla każdego uczestnika.

Istnieje również możliwość dojazdu do różnych lokalizacji wskazanych przez grupę lub wynajem kilku sal na terenie Lublina o dogodnej dla uczestników godzinie! Cena jest stała i niezależna od liczby uczestników. Sprawdź ofertę i przeżyj niezapomnane chwile.

ZAPRASZAM DO ODWIEDZENIA:
www.firstdancelublin.com
facebook.com/FirstDanceLublin
instagram: firstdancelublin

O MNIE:
Nazywam się Marcin Rychwiński. Blisko 13 lat poświęciłem zawodowemu uprawianiu sztuki tanecznej osiągając międzynarodowe klasy taneczne A/A w tańcach latynoamerykańskich i w tańcach standardowych oraz zdobywając wysokie lokaty na turniejach tańca towarzyskiego. Lata występów na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej zaowocowały rozwojem tanecznych umiejętności i poszerzania doświadczenia. Reprezentowałem klub "Lider" Lublin zdobywając tytuły Mistrza i V-ce Mistrza Okręgu Lubelskiego w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, a także nieprzerwanie plasując się w czołówkach top 20 najlepszych par Polski kategorii Youth w tańcach latynoamerykańskich. Swoją karierę w 2010 roku zakończyłem tańcząc w warszawskiej formacji latynoamerykańskiej "Akant Family" i zdobywając z grupą taneczną tytuł V-ce Mistrza Polski. Jestem absolwentem specjalizacji animacja kultury na kierunku pedagogika (UMCS) oraz pedagogiem -arterapeutą (KUL). Współpracuję z Lubelskim Centrum Inicjatyw Tanecznych prowadząc zajęcia w placówkach szkolnych a także zarażam swoją profesją klientów klubów fitness.
Swoją życiową pasję przekształciłem w nauczanie innych. Od trzech lat First Dance Lublin pomaga grupom, parom, a także indywidualnym osobom w rozwoju kompetencji tanecznych świadcząc swoje usługi.

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Wieczór Panieński Latino Night" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 133
  • Data dodania: Lipiec 16, 2020

  Podobne oferty z tej kategorii