Uśmiechaj się szeroko na wakacjach i nie tylko

Polska
Proszę o kontakt

Opis


Czy wakacje to odpowiedni czas by rozpocząć leczenie ortodontyczne? Z takim pytaniem zmierza się pewnie wiele osób – odpowiedź na nie jest prosta.
Jeśli decydujesz się na innowacyjne leczenie niewidocznymi nakładkami clean aligner od DR SMILE, leczenie możesz podjąć bez względu na swoje plany wakacyjne! Wystarczy tylko jedna wizyta w partnerskiej klinice, a zestaw nakładek trafi prosto do Twojego domu, byś mógł przeprowadzić leczenie z dowolnego miejsca na Ziemi.

Uśmiechaj się szeroko na wakacjach

Wakacje, gorące temperatury i dużo słońca – czyż to niewystarczające powody do uśmiechu? Wszyscy entuzjaści letniego klimatu mogą w łatwy i szybki sposób upiększyć swój uśmiech i cieszyć się beztroskim, gorącym latem. Innowacyjne nakładki ortodontyczne DR SMILE to pewność szybkiego, skutecznego i bezpiecznego leczenia nawet skomplikowanych wad zgryzu. Wykonano je z wytrzymałego i niezwykle elastycznego materiału ClearQuartz®, który jest świetnie dopasowuje się do zębów i w sposób kontrolowany je prostuje. Najlepszą wiadomością jest jednak to, że nakładki są całkowicie niewidoczne, łatwe w noszeniu i nie przeszkodzą Ci w realizacji wakacyjnych planów.

Wystarczy tylko jedna wizyta

Aby rozpocząć leczenie, wystarczy udać się do partnerskiej kliniki DR SMILE w swoim mieście i wykonać bezpłatnie skan 3D zębów. Na jego podstawie specjaliści przygotują indywidualnie dostosowany plan leczenia wraz z wizualizacją przewidywanych efektów. Po jego akceptacji, zostanie przesłana na wybrany adres paczka z wszystkim czego potrzebujesz by rozpocząć leczenie z domu – dostępem do aplikacji mierzącej efekty, zestawem nakładek na zęby oraz instrukcją ich stosowania. Warto pamiętać, że pomimo wygodnego leczenia z dowolnego miejsca na świecie, pacjent DR SMILE jest pod stałą opieką swojego lekarza i w każdym momencie może uzyskać poradę i pomoc.

Nakładki DR SMILE nosi się co najmniej 22 godziny na dobę, by efekt prostych zębów osiągnąć już nawet w 4, a maksymalnie w ciągu 9 miesięcy. To obecnie najszybsza i najłatwiejsza metoda likwidacji wad zgryzu.

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Uśmiechaj się szeroko na wakacjach i nie tylko" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 167
  • Data dodania: Sierpień 2, 2022

  Podobne oferty z tej kategorii