OPRAWA WOKALNA ŚLUBU- ESTERA WRONA

Wrocław, dolnośląskie, Polska
Proszę o kontakt

Opis

Zapraszam na moja strone internetowa na ktorej znajduje sie wiele opinii oraz nagrań. Oferuję śpiew na ślubie we Wrocławiu oraz w okolicach. Nie wykluczam też dalszych lokalizacji. Zaśpiewałam na wielu ślubach w calej Polsce. Generalnie śpiewam przy akompaniamencie organistów pracujących w Parafiach, w których ma się odbyć uroczystość ślubna, jednak w razie potrzeby współpracuję z innymi - sprawdzonymi organistami. Śpiewam też w duecie ze skrzypcami. Zdarza mi się śpiewać przy akompaniamencie gitary, czy zespołu kameralnego. Jestem uczestniczką programów "Bitwa na głosy" oraz "The Voice of Poland". W trakcie Mszy Świętej wykonuję psalm oraz 5-7 pieśni plus psalm oraz Hymn do Ducha Św. w tym Ave Maria Bacha, Hallelujah i inne. Repertuar jest ustalany z Państwem indywidualnie, ale też konsultowany z organistą.
Pieśni, które wykonuję:
-Ave Maria J.S Bach
-Ave Maria F.Schubert
-Gdy klęczę przed Tobą
-Halleluja
-Powietrzem moim jest
-W cieniu Twoich rąk
- Panie proszę przyjdź
- schowaj mnie
i wiele innych ( pełny repertuar na mojej stronie internetowej)


Trudno oceniać samą siebie, ale skoro tu jestem, to przytoczę najczęściej słyszane komentarze od Państwa Młodych, czy ich rodziców, gości: "Ma Pani głos jak anioł- czysty i krystaliczny", "to było przejmujący, wszyscy byli wzruszeni, dziękujemy!". Takie słowa są najpiękniejsze, bo w muzyce chodzi właśnie o poruszenie ludzkiego serca. Zdaję sobie sprawę, że ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu ludzi, toteż nie bez znaczenia jest profesjonalne przygotowanie również oprawy muzycznej. Zapraszam na moją stronę do wysłuchania nagrań i poczytania opinii.

Film Youtube

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "OPRAWA WOKALNA ŚLUBU- ESTERA WRONA" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 142
  • Data dodania: Maj 10, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii