Najlepszy Dj/ Wodzirej w Bydgoszczy- Art and Show Michał Urbaniak

Modrakowa 48/60, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Proszę o kontakt

Opis

Jesteśmy zespołem kilku osób, które mogą się przyczynić do tego, że Twój ślub lub inne wydarzenie będzie miało świetną oprawę muzyczną i świetlną. W naszych duszach dominuje muzyka. Głównym teren działania jest Bydgoszcz i woj. kujawsko-pomorskie. Wyróżniamy się doskonałym wyczuciem. Dzięki świetnemu DJ- Wodzirejowi i wysokiej klasy sprzętem muzycznym sprawiamy, że wszytkim osobą na weselu biją głośno i radośnie serca w rytm muzyki, którą puszczamy. Najlepszy Dj na wesele w Bydgoszczy to właśnie my, czyli Art and Show Michał . Zapraszamy do współpracy.

Film Youtube

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego branża ślubna wydała Ci się najbardziej atrakcyjną?

W tej branży czuje się jak ryba w wodzie i podchodzę do każdego klienta indywidualnie, ale z wielkim entuzjazmem. Praca to moje hobby. Uwielbiam muzykę i sprawiać ludziom radość, szczególnie w ich wyjątkowym dniu.

Od jak dawna działasz na rynku?

Działam na rynku od paru lat, mam duże doświadczenie w tej branży.

Jakie były Twoje początki w branży?

Początki zazwyczaj bywają trudne, ale u mnie nie było tak źle, bo naprawdę lubię to robić.

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Uwielbiam ludzi, muzykę i sprawiać radość, dzięki temu co posiadamy w swoim wachlarzu. Jako DJ/Wodzirej zabawiam ludzi i widzę tego pozytywne efekty-zawsze.

Czy jest coś, co Ci w Twojej pracy przeszkadza albo sprawia trudność?

Czasem jest to zmęczenie, bo jednak gra się całą noc, ale entuzjazm ludzi jest zawsze tak ogromny, że zawsze się che to robić-bo jest pozytywny feedback

Dlaczego Twoja oferta jest lepsza od konkurencyjnych?

Mamy do zaoferowania najlepszego DJ/Wodzireja w Bydgoszczy, który zawsze wie co powiedzieć i jest przygotowany do każdej okazji. Dodatkowo nasze wizualizacje świetlne i oprawa muzyczna wprawią nawet największego porunaka w duży zachwyt i nie pozwolą usied

Jak oceniasz współpracę z narzeczonymi?

Jeszcze nikt się nigdy nie skarżył.Mamy bardzo dobry fedback, więc myślę że obie strony są zawsze zadowolone, a po weselu zazwyczaj mamy ogromne podziękowania i polecenia o tym świadczą.

Czy jest zlecenie, które szczególnie zapadło Ci w pamięć?

Jest dużo takich zleceń, moglibyśmy opowiadać zachwyt tak naprawdę każdej party Młodej i każdego członka wesela lub eventu.

Na czym skupiasz się najbardziej podczas wykonywania swojej pracy?

Na profesjonaliżmie, na dotarciu do potrzeb klient, aby każdy był zadowolony, aby trafić w gusta i czuć, że innym to odpowiada.

Co jest dla Ciebie kwintesencją udanego ślubu i wesela?

Podziękowanie za świetną oprawę muzyczną i wizualną dla Art and Show Michał Urbaniak

Co chcesz przekazać wszystkim zakochanym parom?

Kochajcie się zawsze przy dobrej oprawie muzycznej

Opinie klientów

 • KarolinaPaździernik 7, 2019

  Wzorowa firma, świetne dekoracje a przede wszystkim niepowtarzalny Michał - DJ i wodzirej z powołania i nie ma w tym ani grama przesady.

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Najlepszy Dj/ Wodzirej w Bydgoszczy- Art and Show Michał Urbaniak" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 175
  • Data dodania: Lipiec 16, 2019

  Podobne oferty z tej kategorii