Studio MatBiS Filmowanie i Fotografia

Lublin, lubelskie, Polska
Proszę o kontakt

Opis

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w filmowaniu i fotografii. Naszą pasją jest filmowanie ślubów, wesel i innych uroczystości oraz fotografia ślubna, studniówkowa, fotografia ze chrztu świętego, pierwszej komunii czy uroczystości szkolnych. Posiadamy upoważnienie z Kurii do filmowania i fotografowania w czasie celebracji liturgicznych.
Zdjęcia otrzymują Państwo na pendrive z ekoskóry, zamszu, płótna lub drewna z dowolnym grawerem (na życzenie może być galeria on-line). Zdjęcia dostają Państwo także w albumach lub foto książkach z ekoskóry, zamszu lub płótna także z dowolnie wybranym grawerem (robione na zamówienie dla każdej pary). Przykłady, kolorystyka i materiały są zamieszczone na naszym facebook.com/studiofotovideomatbis – w zdjęciach.
Zapraszam do skorzystania ze zdjęć „Przebierańców” – jest to super atrakcja dla wszystkich gości. Tyle zdjęć ile goście zrobią sobie na weselu, tyle Młodzi dostają dodatkowo GRATIS.
Po podpisaniu za nami umowy mogą być Państwo pewni, że to mu będziemy na Państwa ślubie i weselu a nie wynajęty przypadkowy pseudo fotograf. Poza tym po podpisaniu umowy cena nie ulegnie zmianie.
Gwarantujemy Państwu zdjęcia o niesamowitej dynamice i harmonii.

Film Youtube

Oferta

Tytuł

Oferta ślubna foto:

Opis

Linko do oferty ślubnej foto-video: http://matbis.lublin.pl/oferta-slubna-foto-video/ Link do oferty ślubnej foto: http://matbis.lublin.pl/oferta-slubna-oferta-komunijna-oferta-studniowkowa-oferta-na-chrzest-swiety-oferta-na-uroczystosci-pogrzebowe/atrakc

Cena

od 1600 zł

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Studio MatBiS Filmowanie i Fotografia" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 23
  • Data dodania: Styczeń 31, 2022

  Podobne oferty z tej kategorii