Sesje ślubne, narzeczeńskie, brzuszkowe, portretowe!!

Warszawa, mazowieckie, Polska
Proszę o kontakt

Opis

Jeden z najważniejszych dni Waszego życia!
Reportaż ślubny to utrwalenie jednego z najpiękniejszych dni w Waszym życiu. Zakres zdjęć obejmuje: przygotowania na ślubu - makijaż i stylizacja, dojazd do kościoła lub USC, reportaż z całej ceremonii oraz pełny reportaż z wesela. W skład reportażu wchodzi około 100 do 200 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, poddanych obróbce graficznej, zapisanych na dysku CD oraz zamieszczonych w pięknie wydanych albumach ślubnych ( 2 szt.) Zapewniam zdjęcia naturalne, radosne, pokazujące piękno tego szczególnego dnia, obecność na zdjęciach wszystkich członków rodziny i przyjaciół. Jestem z Wami cały dzień: od samego rana do ostatniego gościa na weselu i przez cały czas robię Wam zdjęcia! Sesje realizowane są na terenie całej Polski.
cena: od 2300 zł

Poczuj się pięknie!
Potrzebujesz zdjęć do portfolio? A może po prostu są Ci potrzebne dobre zdjęcia w celach prywatnych lub zawodowych? Sesja portretowa obejmuje około 30 - zdjęć w wysokiej rozdzielczości, poddanych obróbce graficznej, sesja realizowana jest w studiu lub w plenerze, na terenie całej Polski. Na specjalne życzenie z obecnością stylistki. Wystarczy dobry makijaż, odpowiednia stylizacja, światło i fotograf, który sprawi, że będziesz czuć się pięknie, naturalnie i komfortowo.
cena: od 950 zł


Zapamiętaj Wasze wspólne szczęśliwe chwile!
Sesja Waszej rodziny to zestaw około 30 zdjęć, poddanych obróbce graficznej, zapisanych na dysku CD, na specjalne życzenie umieszczanych w pięknie wydanym albumie fotograficznym. Miejsce sesji to plener, Wasz dom lub studio fotograficzne. Zdjęcia są różnorodne, naturalne i kolorowe. Zdjęcia wykonuję na terenie całej Polski.
cena: od 950 zł


Warto utrwalić te chwile!
Sesja Twojego Maluszka to profesjonalna sesja zdjęciowa Twojego dziecka realizowana w plenerze, studiu fotograficznym lub Twoim domu - wybór miejsca sesji należy do Ciebie! W przypadku sesji w plenerze chętnie proponuję miejsce. W skład sesji wchodzi około 30 zdjęc Twojej pociechy w wysokiej rozdzielczości, poddanych profesjonalnej obróbce graficznej, zapisanych na dysku CD i na specjalne życzenie umieszczonych w pięknym albumie fotograficznym. Zdjęcia są kolorowe, różnorodne i przede wszystkim bardzo naturalne! Wszystkie sesje realizowane są na terenie całej Polski.
cena: od 950 zł


Zapisz na zdjęciach moment oczekiwania!
Kolorowa sesja brzuszkowa to sesja realizowana najczęściej w studiu, w którym przyszła mama może czuć się naturalnie i komfortowo. Bardzo chętnie realizuję sesje robione w plenerze, w miejscach, w których nikt nie będzie nam przeszkadzał. Jeśli chcesz, aby zdjęcia wykonywane były w Twoim domu - dojeżdzam. W skład sesji wchodzi 30 - 50 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, poddanych obróbce graficznej, zapisanych na dysku CD, na specjalne życzenie umieszczonych w albumie fotograficznym.
cena: od 950 zł

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Sesje ślubne, narzeczeńskie, brzuszkowe, portretowe!!" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 135
  • Data dodania: Luty 8, 2021

  Podobne oferty z tej kategorii