Pozytywnie Obiektywni -Pasja tworzenia

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Proszę o kontakt

Opis

Witam serdecznie, dziękuję za zainteresowanie moją wizją fotografii. Jestem Wiktor fotograf ślubny i rodzinny od sześciu lat, mam za sobą ponad sto ślubów co daje mi pewność że poradzę sobie w każdej sytuacji. Podczas współpracy z Młodą Parą przede wszystkim stawiam na wzajemne zrozumienie i dobrą atmosferę. Zależy mi abyście czuli się swobodnie, naturalnie i komfortowo w moim towarzystwie. Zawsze uwieczniam to, co najpiękniejsze, wzruszające i szczere w Waszym dniu. Staram się nie ingerować i nie ustawiać niczego. Zrobię wszystko żeby powstała pamiątka przywołująca te najpiękniejsze emocje nawet po wielu latach.

Pracuję na najnowszym sprzęcie i mam zapas tego sprzętu na każdą nie planowaną sytuację. Wasze zdjęcia są zabezpieczone przez wielokrotne zdalne kopię tak więc nie istnieje ryzyko że coś się z nimi stanie. Do 100km dojazdu nie doliczam kilometrówki. Mieszkam w okolicy Mińska Mazowieckiego.
Do każdego z was podchodzę indywidualnie, gdyż żaden ślub nie jest taki sam i różne są wasze oczekiwania względem mnie. Napiszcie o swoich planach i wszystkich informacjach których potrzebujecie, chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Cudownie było by się spotkać i wszystko omówić osobiście.

Pozdrawiam pozytywnie zakręcony fotograf.

Oferta

Tytuł

Jedna oferta - do negocjacji

Opis

Oferuje pełen reportaż fotograficzny obejmujący: Przygotowania u Pana młodego i u Panny młodej Ceremonię cywilną lub kościelną Przyjęcie weselne do godziny 01:00 Plener w innym dniu Otrzymują Państwo minimum 700 zdjęć z dnia ślubu i minimum 50 z pleneru.

Cena

4000 zł

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Pozytywnie Obiektywni -Pasja tworzenia" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 138
  • Data dodania: Sierpień 11, 2023

  Podobne oferty z tej kategorii