Opis

Jestem profesjonalnym fotografem ślubnym od ponad 10 lat. Działam jako dokumentalny fotoreporter ślubny poszukujący naturalnych obrazów, które odzwierciedlają unikalne osobowości moich podopiecznych. Fotografia dokumentalna wymaga innego podejścia do pozowania ludzi i starannie opracowanej wizji tego, jak dany dzień będzie się rozwijał. Dobry fotograf dokumentalista musi doskonale rozumieć, co tworzy mocną kompozycję, a także mieć oko na ciekawe momenty, które można zatrzymać w czasie za pomocą aparatu.

Oferta

Tytuł

Michał Ufniak Fotografia Ślubna

Opis

Jestem profesjonalnym fotografem ślubnym od ponad 10 lat. Działam jako dokumentalny fotoreporter ślubny poszukujący naturalnych obrazów, które odzwierciedlają unikalne osobowości moich podopiecznych. Fotografia dokumentalna wymaga innego podejścia do pozo

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego branża ślubna wydała Ci się najbardziej atrakcyjną?

Uwielbiam pracę w branży ślubnej. Uwielbiam fotografować śluby. Uwielbiam edytować zdjęcia z wesel. Uwielbiam nawet to, jak mój umysł mówi o ślubach.

Od jak dawna działasz na rynku?

Pracuję jako fotograf ślubny od 10 lat. Fotografuję śluby na terenie całej Polski ale przede wszystkim w Gdańsku i Trójmieście.

Na czym skupiasz się najbardziej podczas wykonywania swojej pracy?

Podczas reportażu ślubnego skupiam się na udokumentowaniu dnia ślubu i ważnych momentów.

Co jest dla Ciebie kwintesencją udanego ślubu i wesela?

Udany ślub i wesele to przede wszystkim dobra zabawa. Jeśli masz jej dużo, są szanse, że Twoi goście będą bawić się razem z Tobą.

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Michał Ufniak Fotografia" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 59
  • Data dodania: Wrzesień 26, 2021

  Podobne oferty z tej kategorii