Martyna i Piotr Ciepiela - fotograf ślubny

Malachitowa, Kraków, małopolskie, Polska
Proszę o kontakt

Opis

- przede wszystkim pracujemy we dwoje - dwa spojrzenia, mnogość ujęć, różnorodność

- reportaż wykonujemy od przygotowań do oczepin (01:00 w nocy )

- sesja narzeczeńska na terenie Krakowa gratis - proponujemy taką sesję, aby się lepiej poznać i oswoić z obiektywem. Oczywiście nie jest obowiązkowa, ale zachęcamy. Otrzymają Państwo 12 zdjęć na DVD. Taka sesja trwa ok. godziny

- otrzymacie Państwo stronę www (przykład strony na naszalbumslubny.pl ). Wszystko zabezpieczone hasłem. Będzie możliwość pobierania zdjęć z galerii, zamawiania odbitek oraz udostępniania na fb. ), gdzie będzie znajdowała się galeria zdjęć, a także będziecie Państwo mieli możliwość wysłania gościom mapki, tworzenie bloga etc.

- zdjęcia na DVD : 600 zdjęć z reportażu

- plener w innym dniu (wybieramy miejsce wspólnie - zależy to od tego, czy woleliby Państwo plener bardziej miejski, czy też na łonie natury. Możemy jechać w góry, nad jezioro - to ustalamy już na spokojnie) - otrzymacie Państwo zdjęcia na DVD (20 szt.), a także wydrukowane w formacie 15x23 cm (20 szt.). To Państwo wybierają zdjęcia, które mają zostać poddane obróbce - i na etapie wyboru można wybrać ich więcej, zawsze jest taka opcja i informacja ( dojazd wliczony na terenie województw : małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, mazowieckiego, śląskiego)

- fotoalbum lub album tradycyjny na 100 zdjęć - także Państwo wybierają zdjęcia do albumu i także jest możliwość zwiększenia tej liczby

www.martynaciepiela.pl

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Martyna i Piotr Ciepiela - fotograf ślubny" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 55
  • Data dodania: Lipiec 23, 2016

  Podobne oferty z tej kategorii