Magiczne ujęcia - Fotografia ślubna Fotografia ślubna

Częstochowska, Koniecpol, śląskie, Polska
od 1 300,00

Opinie klientów (0)

Opis

Szukacie fotografa, który w niepowtarzalny sposób uwieczni najważniejszy dzień Waszego życia? Kogoś kto fotografuje z pasją i będzie robił wszystko, by uwiecznić na zdjęciach Wasze emocje: od zaskoczenia po łzy szczęścia? Zapraszam do mojego małego świata, pełnego szczęścia, miłości i unikatowych fotografii, gdzie zapoznacie się z moją ofertą i gdzie dołożę wszelkich starań, by wybrać wraz z Wami idealne rozwiązania na ten jedyny dzień. Dla szczególnie wymagających, którzy nie chcą stracić ani jednej z wyjątkowych chwil, oferuję również drugiego fotografa – we dwoje nie przegapimy żadnego ważnego momentu.

Punktem wyjścia dla oferty jest wykonanie standardowego reportażu fotograficznego. W zakres oferty wchodzi wykonanie reportażu fotograficznego od przygotowań, błogosławieństwo, ceremonie ślubną, przyjęcie weselne do godziny 22-ej. Cena reportażu standardowego to 1300 zł. Finalnie Zamawiający otrzymuje 300 sztuk zdjęć po autorskiej obróbce w wysokiej rozdzielczości nagranych na personalizowanej płycie DVD.
Cena dotyczy realizacji usługi na terenie powiatu częstochowskiego i włoszczowskiego. W przypadku innych lokalizacji do ceny standardowej doliczane są koszty związane z dojazdem. Podana cena zawiera już upust z tytułu zgody Zamawiającego na publikację zdjęć w portfolio Wykonawcy.

Można dokupić również następujące opcje i usługi:
- sesję narzeczeńską
- sesję plenerową
- dodatkowe godziny reportażu ślubnego
- usługę dokumentacyjną podczas poprawin
- dodatkowa ilość zdjęć
- album fotograficzny + pendrive
- odbitki
- fotościanka Zobacz więcej

Lokalizacja

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

    Statystyki

    Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
    Nie ma jeszcze statystyk
    • Wyświetleń strony: 3
    • Data dodania: Styczeń 3, 2019