Opis

Pamiątka ze ślubu w postaci fotografii pozostanie z Wami na długie lata. Najlepiej, gdy każdy powrót po latach do zdjęć z tego wydarzenia wywoła na Waszych twarzach uśmiech i przywoła miłe wspomnienia.

Ze swojej strony mogę zapewnić, że do każdego zlecenia podchodzę z dużym zaangażowaniem i starannością, a każda wykonana przeze mnie i oddana w Wasze ręce fotografia stanowić będzie niezapomnianą pamiątkę.

Para Młoda otrzymuje zdjęcia na płycie DVD. Zarówno nośnik, jak i pudełko są spersonalizowane. Na płycie znajdują się zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, a także zmniejszone oraz w formie prezentacji wideo.

Od lat pracuję na profesjonalnym sprzęcie firmy Nikon. Wszystkie zdjęcia przekazywane Klientom są starannie selekcjonowane, a w razie konieczności również kadrowane i delikatnie obrabiane, by zapewnić jak najwyższą jakość.

W cenie 1499 zł znajdują się: przygotowania, ceremonia, wesele do godziny 1, sesja w plenerze, fotoksiążka, płyta DVD, roczny wpis do Strefy Klienta.

Więcej na www.fotojasik.pl

Film Youtube

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "FotoJasik - Fotografia ślubna" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 74
  • Data dodania: Grudzień 27, 2015

  Podobne oferty z tej kategorii