Fotografia ślubna / narzeczeńska / rodzinna / ciążowa / okolicznościowa Fotografia ślubna

Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
od 1 500,00

Opinie klientów (0)

Opis

Oferuję wykonanie pełnego reportażu ślubnego od przygotowań, przez ceremonię ślubną, po zabawę weselną i oczepiny. Wykonanie sesji w plenerze, proponuję w dzień uroczystości lub w innym dogodnym dla Was dniu. Podczas plenerów ślubych jak i narzeczeńskich stronię od pozowania. Stawiam na naturalność oraz Wasze spontaniczne zachowania, gesty, spojrzenia. Zależy mi przede wszystkim na pokazaniu Waszej miłości, ale również chwytaniu emocji i relacji między Wami. Rzeczywistość w tym dniu jest tak piękna, że nie ma co kreować. Chcę pokazać Wasz śmiech, miłość, radość oraz łzy wzruszenia.
Krótki czas oczekiwania na efekty mojej pracy spowoduje, że szybko będziecie mogli się cieszyć fotografiami. Ponieważ nie każdy z Was chce albumy, pakiety ich nie zawierają. Waszego uznania, do pakietu możecie dokupić oryginalną fotoksiążkę lub fotoalbum.
CENY na sezon 2017/2018:
PAKIET BROWN - 1500pln
PAKIET BROWN - 2100pln
PAKIET SILVER - 2400pln Zobacz więcej

Udostępnij ofertę

Pozycja w rankingu

Ranking

19

Liczba zdobytych punktów: 22

Lokalizacja

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwieksza pozycje Fotografia ślubna / narzeczeńska / rodzinna / ciążowa / okolicznościowa w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!.

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 19
  • Data dodania: Styczeń 7, 2018