Fotograf na Twoje wesele, Pstryk z Pomysłem

Rzeszów, Podkarpacie, Polska
Proszę o kontakt

Opis

Pstryk z Pomysłem - to tak naprawdę Patrycja i Jakub. Jesteśmy para w życiu prywatnym, jak i zawodowym. To, co robimy, jest naszą pasją, daje nam satysfakcje i czerpiemy z tego ogromną radość, którą chcemy także przełożyć na naszą współpracę z Wami. Pracujemy jako duet fotograficzny, dzięki czemu, mamy ogromne możliwości, swobodę ruchu i myślenia.

Jeśli szukasz fotografa na swoje wesele, śmiało napisz do nas.

Opinie klientów (2)

 • malgosia94Maj 6, 2020

  Bardzo cieszymy, że wraz z mężem powierzyliśmy firmie Pstryk realizacje naszego reportażu ślubnego <3
  Zdjęcie przeszły nasze oczekiwania, jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawsze znaleźli się w odpowiednim miejscu i uwiecznili wszystkie wspaniałe chwile. Przy Patrycji i Jakubie stres znika całkowicie, wiedzą co robią! Gorącooo polecamy, na pewno będziecie zadowoleni<3

 • psMaj 7, 2020

  Pstryk to świetna para fotografów z fajnym podejściem do ludzi. Korzystałam z ich usług już dwukrotnie i za każdym razem efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Ich zdjęcia są przepiękne, pełne emocji i ciepła. Nie lubię pozować do zdjęć ale oni mają takie podejście, że w ogóle się nie stresujesz, totalny luz! Z nimi się nie zawiedziecie, są rewelacyjni!

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Fotograf na Twoje wesele, Pstryk z Pomysłem" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 68
  • Data dodania: Maj 6, 2020

  Podobne oferty z tej kategorii