Opis

Jesteśmy Ula i Bartek – duet fotograficzno-filmowy z Rzeszowa gotowy towarzyszyć Wam na ślubie. Jesteśmy parą w życiu i w pracy. Zatrzymamy na zdjęciach i filmie ślub, chrzest, komunię, spotkanie rodzinne, imprezę firmową lub każdą inną okazję, którą pragniecie wspominać po latach. Oferujemy starannie przygotowane i wykonane sesje zdjęciowe, jak również usługi wideo – wideofilmowanie każdej uroczystości.

Specjalizujemy się w wykonywaniu fotografii ślubnej i wideofilmowaniu. W dniu, w którym bierzecie ślub ingerowanie w przebieg wydarzeń nie jest możliwe – odpada powtarzanie ujęć. Tu niczego nie da się cofnąć. Wszystkie zlecenia realizujemy we dwoje, ponieważ wierzymy, że wspólnie jesteśmy w stanie lepiej uchwycić Państwa emocje i utrwalić więcej.

Duet fotograf – kamerzysta daje gwarancję kompleksowej realizacji zlecania i pełnej wzajemnej współpracy. Nie muszą Państwo osobno zawierać umów z fotografem i kamerzystą na wesele – jest to ograniczenie kwestii formalnych i oszczędność pieniędzy. Umiemy pracować wspólnie i dostosowywać się do dynamicznej sytuacji, tak aby wspólnie zadbać o jak największą Państwa satysfakcję z końcowego produktu jakim są zdjęcia i film z Waszego ślubu.

Oferta

Tytuł

Fotografia śłubna

Cena

2000

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "BIUFOTOGRAFIA" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 7
  • Data dodania: Październik 30, 2021

  Podobne oferty z tej kategorii