Niebanalni Panowie Dwaj

Polska
Proszę o kontakt

Opis

Kamil lubi tańczyć oraz zabawiać ludzi, Darek lubi muzykę oraz tworzenie jej.
Z połączenia tych dwóch pasji powstał niebanalny duet
PANOWIE DWAJ
Zachęcamy do spotkania z nami abyśmy mogli zapoznać się, opowiedzieć Wam jak prowadzimy imprezy, poznać Wasze oczekiwania i biorąc je pod uwagę uzgodnić cenę usługi (wystawiamy fakturę). Oczywiście spotkanie jest niezobowiązujące. W cenie otrzymujecie Państwo duet Wodzirej i DJ, lub Sam Dj , wiele zabaw integracyjnych, fachową pomoc, oświetlenie sali, nagłośnienie, różne dodatki, gadżety do zdjęć oraz lekki dym, który podkreśla efekty świetlne. Ponadto dysponujemy bogatą dyskografią polską i zagraniczną. Gwarantujemy elastyczność, pogodę ducha i pełno energii.

Dolny Śląsk to nasz teren, ale z przyjemnością zwiedzamy też inne miejsca.

Oto przykładowe pakiety weselne, bez względu który wybierzecie, naszym mottem jest „Jesteśmy dla WAS’’. Toteż w obu tych przypadkach staramy się, aby nasza pomoc była dla Was satysfakcjonująca.
Duet – Wodzirej i Dj: pełna oprawa muzyczno - konferansjerka. To lepszy kontakt z gośćmi, więcej wyszukanych zabaw oraz efektywniejsze zachęcanie do nich. Kluczowym i bardzo przydatnym atutem wodzireja jest to, że prawie bez przerwy jest wśród gości i nawiązuje z nimi kontakt, przez co łatwiej zbudować klimat weselny. To prostsze radzenie sobie z nieoczekiwanymi i niezręcznymi momentami, w szczególności podczas imprez bezalkoholowych.
Solo (Pan Solo) : pełna oprawa muzyczna oraz podstawowa oprawa konferansjerka ze strony Dj, który prowadzi proste zabawy. Wesele skupione jest wtedy bardziej na muzyce, toteż osoby, które nie lubią zabaw będą się czuły bardziej swobodnie. Repertuar jest bogatszy o bardziej wyszukane utwory nie tylko do tańca, co na pewno docenią koneserzy dobrych brzmień.
Dojazd do klienta do 100 km w cenie umowy.
Jesteśmy otwarci na rozmowę z Wami.

Gorąco zachęcamy do niezobowiązującego spotkania celem zapoznania się ze szczegółową ofertą.
Zapraszamy
Dariusz Kobos, Kamil Karwowski

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Niebanalni Panowie Dwaj" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 203
  • Data dodania: Marzec 27, 2019

  Podobne oferty z tej kategorii