Dj Wodzirej Playevents.pl – profesjonalna obsługa wesel dla wymagających.

Racławicka 146 Piętro 5, Warszawa, mazowieckie, Polska
Cena od: 4 000,00 zł

Opis

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez, oferujemy szeroką ofertę w zakresie kulturalnych zabaw integracyjnych i różnego rodzaju konkursów z udziałem gości, zapewniamy nagłośnienie, oświetlenie oraz obsługę konferansjerską również w języku angielskim.


Do każdej Pary Młodej podchodzimy indywidualnie, dokładnie i rzetelnie opracowujemy scenariusz każdej imprezy przywiązując uwagę do najdrobniejszych szczegółów.


Posiadamy wiele certyfikatów potwierdzających nasze kompetencje, jednocześnie nieustannie szkolimy się, dzięki czemu podnosimy swoje umiejętności jak i poziom granych przez nas imprez.


Oferujemy dodatkowe usługi (napis LOVE, "taniec w chmurach", bańki mydlane, podświetlenie sali).


Z pewnością wyróżnia nas kultura osobista, kreatywność i pasja z jaką prowadzimy każdą imprezę, dbanie o estetykę oraz własny, niebanalny styl.


Jesteśmy firmą działającą legalnie na rynku, posiadamy licencję na publiczne odtwarzanie muzyki: ZAIKS, STOART, ZPAV, na wszystkie usługi wystawiamy paragon/fakturę.


Gwarantujemy dobrze zorganizowaną, wyjątkową i niezapomnianą zabawę w tym szczególnym dniu.


Zapraszamy serdecznie do kontaktu, prześlemy pełną ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb.

Film Youtube

Oferta

Tytuł

Dj Wodzirej Playevents.pl – profesjonalna obsługa wesel dla wymagających.

Opis

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez, oferujemy szeroką ofertę w zakresie kulturalnych zabaw integracyjnych i różnego rodzaju konkursów z udziałem gości, zapewniamy nagłośnienie, oświetlenie oraz obsługę konferansjerską również w język

Cena

4000

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Dj Wodzirej Playevents.pl – profesjonalna obsługa wesel dla wymagających." w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 40
  • Data dodania: Sierpień 14, 2019

  Podobne oferty z tej kategorii