Dj, Oprawa muzyczna, animacja, fotograf, wodzirej Lublin, Chełm, Świdnik, Kraśnik, Łęczna, Poniatowa

Kunickiego, Lublin, lubelskie, Polska
Proszę o kontakt

Opis

Witam w 2018 !
Jeżeli zamierzasz zorganizować imprezę w pozytywnej atmosferze to moja oferta powinna Cię zainteresować.

Oferuje profesjonalną i kompleksową oprawę wszelkiego rodzaju eventów. Muzycznie umilę czas podczas imprez studniówkowych przez wesela, po dancingi w „old schoolowych klimatach”.
Posiadam różnorodny zasób muzyczny dzięki czemu jestem w stanie „rozkręcić najnudniejszy balet”.

Jestem człowiekiem poważnie podchodzącym do tematu dzięki czemu spodziewać się możesz pełnego profesjonalizmu przy wykonaniu oferowanej przeze mnie usługi.

Współpracuję z „animatorami zabaw”, dzięki czemu imprezy, które prowadzę stają się jeszcze przyjemniejsze i ciekawsze.

Animatorzy są wykształconymi, przeszkolonymi osobami również w opiece nad dziećmi. Bardzo dobrze sprawdzają się przy opiece w czasie wesel w tzw. pokoju zabaw.

Polecam również człowieka z wysoce rozwiniętymi zdolnościami interpersonalnymi, mającego dobry kontakt z ludźmi. Pod tą charakterystyką kryje się osoba Fotografa. W czasie jego sesji klienci nie czują się skrępowani. Dzięki czemu zdjęcia wychodzą naturalne oraz budzą zachwyt wśród odbiorców.

Posiadam swój własny sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz maszynę do ciężkiego dymu (super sprawa przy pierwszym tańcu).

Jeżeli po prostu szukasz kogoś kto nagłośni lub rozświetli Ci małą imprezę to moja oferta również skierowana jest do Ciebie.

Współpracuję z wieloma firmami z branży więc załatwienie czegoś „ekstra” nie będzie problemem. Wszystko jest kwestią wspólnego porozumienia na czym najbardziej mi zależy.

Na koniec chciałbym życzyć Ci owocnego roku 2018 i zachęcam do obserwowania mojego projektu na społecznościowych kanałach.

Pozdrawiam
Daniel Marszałek „Projekt Lizard” tel. 607 680 503

Strona www/fanpage:
http://www.djlizard.pl
https://www.facebook.com/djlizardlbn
https://www.instagram.com/Projekt_Lizard/

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Dj, Oprawa muzyczna, animacja, fotograf, wodzirej Lublin, Chełm, Świdnik, Kraśnik, Łęczna, Poniatowa" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 42
  • Data dodania: Styczeń 3, 2018

  Podobne oferty z tej kategorii