Dj Blue - dj i konferansjer na niezapomniane wesele

Wrocław, Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie, Polska
Proszę o kontakt

Opis

Prowadzenie imprez jest moją pasją, a nie sposobem na życie, dlatego do każdej imprezy podchodzę z wielkim zaangażowaniem.

Od 2005 roku zajmuję się oprawą muzyczną wesel wykorzystując własny, profesjonalny sprzęt estradowy renomowanych marek. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zapewniam kompleksową oprawę muzyczną, konferansjerską oraz zabawy na najwyższym poziomie.

Proponuję różne rozwiązania dotyczące scenariuszy, od klasycznego staropolskiego wesela do nowoczesnego party. Posiadam bardzo bogaty repertuar nagrań w oryginalnych wykonaniach, od szampańskiej zabawy przy dźwiękach rock & roll-a, utworów i rytmów z lat 70', 80', 90’ , disco polo, od światowych klasyków rocka, aż po hity z radiowych list przebojów. Różnorodność gatunków muzycznych i sposób ich prezentacji spodoba się wszystkim, bez względu na wiek i preferencje muzyczne.

Zapraszam na spotkanie podczas którego, zaplanujemy Państwa wymarzone wesele, bowiem ogłoszenie i najlepsze zdjęcia czy filmiki nie odzwierciedlą starań i charakteru osoby prowadzącej imprezę :

Oferta

Tytuł

DJ Blue

Opis

Prowadzenie imprez jest moją pasją, a nie sposobem na życie, dlatego do każdej imprezy podchodzę z wielkim zaangażowaniem

Cena

1200 zł

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Dj Blue - dj i konferansjer na niezapomniane wesele" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 37
  • Data dodania: Styczeń 16, 2021

  Podobne oferty z tej kategorii