Opis

Co to właściwie jest The Cocktail ?
Firma THE COCKTAIL została stworzona z myślą o ważnych wydarzeniach, które mają miejsce w Twoim życiu! The Cocktail to profesjonalni barmani, którzy czynnie biorą udział w różnych wydarzeniach w świecie barmańskim. Posiadamy szereg sukcesów w konkursach barmańskich większych jak i mniejszych. Jesteśmy członkami Światowego Stowarzyszenia Barmańskiego (IBA), Co za tym idzie ? Nowinki ze Świata barmańskiego są na Wyciągnięcie Twojej ręki! Łącząc profesjonalna obsługę zdobytą w 5 gwiazdkowym Hotelu oraz zagraniczne doświadczenie pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę... Zanim zdecydujesz ;)

Okej jak wygląda ten nasz bar ?
Przyciągąjacy wzrok bar został zaprojektowany i stworzony przez jednego z naszych barmanów , to tylko namiastka tego jak widzimy barmaństwo...Bar posiada oświetlenie led oraz żarówki starego typu...Lampa naftowa? stare żarówki edisona? szkło laboratoryjne? A to Tylko przedsmak ...

Posiadamy kilka pakietów, które najprawdopodobniej będą dla Was korzystne

NASZE USŁUGI DOPASUJEMY INDYWIDUALNIE DO TWOICH POTRZEB ! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ KONTAKTUJĄC SIĘ BEZPOŚREDNIO , JESTEŚMY W STANIE PRZYGOTOWAĆ OFERTĘ WYŁĄCZNIE DLA CIEBIE , JEDYNE CO MUSISZ ZROBIĆ TO POWIEDZIEĆ NAM CO LUBISZ :) Zapraszamy do Kontaktu :)

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "The Cocktail - Mobilny Bar" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 161
  • Data dodania: Listopad 21, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii