FOTOBUDKA ANIMACJE CIĘŻKI DYM LED ROBOTY DJ WOKALISTKA

Zdrojowa, Nowy Sącz, małopolskie, Polska
Cena od: 700,00 zł

Opis

Fotobudka Event Play Show oferuje atrakcje na imprezy okolicznościowe takie jak : Wesela ,Bankiety ,Urodziny imprezy firmowe oraz wszelkiego rodzaju zabawy okazyjne.

Na czym polega zabawa z Fotobudka i co to jest ??

Fotobudka to nic innego jak urządzenie ,które robi i drukuje zabawne,�śmieszne zdjęcia osobą przebrane w nasze rekwizyty i przebrania.
Rekwizyty są już w cenie fotobudki za które nie trzeba dodatkowo płacić ,między innymi śmieszne zabawne okulary ,wąsy kapelusze peruki tabliczki z napisami oraz wiele innych które możecie zobaczyć w naszej galerii zdjęć.

Zabawa jest bardzo prosta podchodzimy do gadżetów i wybieramy najśmieszniejsze które nam sie podobają albo nas rozśmieszają ubieramy ustawiamy sie do zdjęcia Klik i zdjęcie zrobione.
Zdjęcie z Fotobudki jest od razu drukowane i przekazywane osobą które sobie robiły fotki jako pamiątka z wesela urodzin czy z innej imprezy okolicznościowej.
Fotki są drukowane w dwóch formatach:
-Paski pionowe z trzema lub czterema ujęciami różnymi
-format pocztówki 10x15 z 3 lub 4 ujęciami
-Tła i ramki są do wyboru w jakiej stylizacji lub klimacie zrobimy sobie zdjęcie : animacje krajobrazy �śmieszne tła ....

Impreza z Fotobudką jest bardzo prosta i zabawna wystarczy zadzwonić ,napisać @ lub na fb skontaktować sie z nami ustalić warunki finansowe transportowe w zależności od km przejechanych.

Nasza Firma oferuje też usługi muzyczne :

związane z imprezami okolicznościowymi :Zespół muzyczny GET-UP oraz DJ PLAY

Film Youtube

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "FOTOBUDKA ANIMACJE CIĘŻKI DYM LED ROBOTY DJ WOKALISTKA" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 108
  • Data dodania: Marzec 3, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii