Atrakcje weselne SkyLove - ICiężki dym, napis LOVE, oświetlenie LEDI Atrakcje weselne

Nowy Sącz, małopolskie, Polska
od 1,00

Opinie klientów (0)

Opis

Witamy serdecznie,
Mamy do zaoferowania niepowtarzalne atrakcje weselne.

W ciągu 2 minut, przekonasz się, jak uatrakcyjnić własny ślub!

Gwarantujemy kompleksową usługę zaczynającą się od baniek mydlanych, po ciężki dym, oświetlenie LED, skończywszy na balonach, wypchanych helem. Nasza usługa zapewni niezapomniane wrażenia i emocje. Nie da się ukryć, że pierwszy taniec jest wizytówką Twojego wesela. Idealnym rozwiązaniem jest ciężki dym, który daje wrażenie "tańca w chmurach". Goście, jak i wszyscy zgromadzeni będą pod wrażeniem występu, jak i samego efektu ciężkiego dymu. Wytwornice, korzystające z suchego lodu są bardzo wydajne, zapewniające długi efekt oraz nie szkodzą zdrowiu.

Kolejną atrakcją są napisy "LOVE". W naszym asortymencie możecie Państwo skorzystać z dwóch rodzajów. Pierwszym z nich jest styl RETRO z żarówkami, drugim - LED RGB, z doborem koloru. Usługa dotyczy wraz z dowozem, a także montażem i dopasowaniem się do wytycznych Państwa Młodych.

Nietuzinkowym urozmaiceniem, bez żadnej wątpliwości jest oświetlenie LED, które przystoi całą salę. Dekoracja światłem to kolorowa iluminacja wewnętrznej sali bankietowej. Dzięki zastosowaniu urządzeń oświetleniowych (LED RGB) możliwy jest niewyobrażalnie wielki dobór barw i kolorów. Odpowiednio oświetlając miejsce, gwarantujemy przepiękny design.

Nie czekaj, skontaktuj się z Nami już teraz i otrzymaj rabat!

*więcej informacji na oficjalnych profilach społecznościowych oraz stronie www Zobacz więcej

Lokalizacja

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

    Statystyki

    Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
    Nie ma jeszcze statystyk
    • Wyświetleń strony: 4
    • Data dodania: Grudzień 4, 2018