W spódnicy do ślubu, czyli nie tylko suknia zdobi kobietę! Najmodniejsze kolory spódnic ślubnych.

W zdecydowanej większości przypadków kobiety idące do ślubu wybierają suknię składającą się z jednej części. Może być ona długa lub krótka, prosta albo rozkloszowana, bardzo bogato zdobiona lub też szalenie skromna i subtelna – lecz fakt pozostaje faktem, jest ona suknią. Ostatnio jednak projektanci zaproponowali kobietom mającym zamiar powiedzieć „tak” nieco inne rozwiązanie. I trzeba przyznać, że cieszy się ono niemałym powodzeniem. Mowa o ślubnych spódnicach, które dobrane do odpowiedniej góry także robią oszałamiające wrażenie! Sprawdźmy, jakie modele najchętniej kupują kobiety i jakie są najmodniejsze kolory spódnic ślubnych!

Długa tiulowa spódnica to jest to!

Okazuje się, że prym wiodą tu zdecydowanie tiulowe spódnice to samej ziemi. No cóż, trzeba przyznać, że kobiety prezentują się w nich przed ołtarzem zjawiskowo, gdy tylko dobiorą do nich w miarę prostą górę. Wiele Panien Młodych bardzo chwali sobie to rozwiązanie, twierdzą one bowiem, że znacznie łatwiej dobrać im taki właśnie zestaw niż wybrać dla siebie idealną suknię.

 

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″]

[/smart-grid]

Nie tylko biel, czyli spódnice w innych kolorach!

Jak można było się domyślić, w przypadku spódnic ślubnych nie rządzi jedynie biel czy beż. W tej sytuacji bowiem bardzo często spotykamy się z tym, że góra kreacji jest w klasyczne ślubnej barwie, dół natomiast może być już zupełnie inny. Pudrowy róż, rozbielona szarość czy też delikatna mięta – możliwości jest niezwykle dużo!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″]

 

[/smart-grid]

Nowy trend w świecie ślubnej mody!

Specjaliści z branży mody ślubnej zauważają, że tego typu rozwiązanie cieszy się coraz większym powodzeniem, Polki coraz śmielej sięgają po zestawy składające się z góry oraz spódnicy. Czasami całość jest zabudowana, niekiedy pomiędzy spódnicą a bluzką pojawia się kilkucentymetrowa przerwa (w tym przypadku trzeba jednak zadbać o to, by nadprogramowe kilogramy nie ukazały się w postaci tak zwanych „boczków”, bo to zepsułoby cały efekt). Co o tego typu kreacjach ślubnych sądzą nasi Czytelnicy? Czy to dobry pomysł na outfit na ten wyjątkowy dzień czy jednak suknia jest lepszym pomysłem?

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″]

 

[/smart-grid]

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

0 Udostępnień

Towesele.pl

Redakcja

bądźmy blisko

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>