Karykatura ze zdjęcia – perfekcyjny prezent na wesele! 

Coraz bliżej do Waszego wesela i jaki prezent wręczyć swoim najbliższym? Zdecyduj się na szczególny upominek idealny dla rodziców jak i świadków i postaw na ręcznie rysowane karykatury! Będą one pamiątką na całe życie!

Karykatura ze zdjęcia

Podziękuj swoim rodzicom i świadkom!

Zarówno rodzice, jak i świadkowie, to najważniejsze osoby na ślubie, zaraz po parze młodej oczywiście. Z całą pewnością włożyli sporo trudu, w wielu przypadkach mają swój wkład finansowy w organizację wesela. Upominki dla rodziców i świadków stały się już niemalże obowiązkowym elementem każdego ślubu, warto dlatego zainteresować się czymś niebanalnym, co będzie niepowtarzalnym prezentem, podczas tego wyjątkowego dnia.

Form podziękowania może być sporo – zaczynając od odpowiedniej piosenki, filmu, teledysku, występów itp. podarowanie jednak prezentu, niewątpliwie będzie jak najbardziej na miejscu. Cierpisz na brak pomysłów? Chętnie pomożemy!

Karykatura ze zdjęciaPewność trafionego prezentu

Rozbijając prezenty na każdą z osób, zafundujesz sobie spory problem. Prezent dobrze dopasowany, najczęściej także może sprawić kłopot. Karykatura bliskich może stać się znakomitym prezentem, który nie tylko wywoła uśmiech na twarzy wśród obdarowanych, ale również sprawi, że patrząc się na stworzony obraz, każdy będzie mógł natychmiast wrócić wspomnieniami do najpiękniejszego dla was dnia! 

Karykatury tworzone są najczęściej w formie podziękowań dla rodziców (para młoda i rodzice Pani Młodej oraz młodzi plus rodzice Pana młodego). W przypadku o świadków, to w zupełności wystarczą pojedyncze przedstawienie każdego z nich. Możesz także zastanowić się nad narysowaniem podobnej wersji jak w przypadku rodziców – świadek w towarzystwie pary młodej. Wybierając tego typu zamówienie dostaniesz cztery gotowe prezenty, które z na pewno wprawią bliskich w zachwyt!

Karykatura ze zdjęciaZamówienie

Interesuje Cię karykatura ze zdjęcia? Zamówienie jest niezwykle łatwe – potrzebne są tylko zdjęcia. Z tym nie powinno być problemu, są to osoby Ci najbliższe. Teraz łatwo też odszukać dobre zdjęcie każdego – pomogą Ci portale społecznościowe. Aby złożyć zamówienie wystarczy dobrej jakości, ładne zdjęcie każdej z osób – nie muszą stać obok siebie na zdjęciu. Jeżeli masz ciekawy pomysł na to jak ma prezentować się karykatura – jakie pozy mają rysowane osoby, jaki napis, konkretne ubrania, kolor włosów, tło – nic nie stoi na przeszkodzie żeby to wszystko przelać na papier. Jeżeli nie masz pomysłu to skorzystaj z gotowych propozycji na stronie karykatura-ze-zdjecia.pl. Zamów najlepszy prezent!

0 Udostępnień

Towesele.pl

Redakcja

bądźmy blisko

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>