Garnitury ślubne

Każdy Pan Młody pragnie prezentować siew dniu swojego ślubu oraz weselnego przyjęcia wyjątkowo. To całkiem zrozumiałe. Bardzo ważnym elementem przygotowań jest zatem wybór odpowiedniego stroju – wszak śmiało możemy powiedzieć, iż jest to najważniejszy outfit w całym życiu. Nie należy zatem wybierać pierwszego lepszego zestawu, lecz staranie tę kwestię przemyśleć.

Co jest dziś modne?

Na szczęście projektantom udało się przygotować wiele ciekawych propozycji, pewnym jest więc, że każdy z panów znajdzie dla siebie to, co idealnie pasuje do jego wyglądu, stylu życia, do sukni jego wybranki oraz do motywu ślubu i wesela. Gdy wszystkie te warunki będą spełnione, mamy do czynienia z idealnym zestawem na ten wyjątkowy dzień.

Pamiętajmy jednak o tym, iż nie tyko wygląd jest tu istotną kwestią, liczy się także wygoda. Mężczyzna musi w swoim ślubnym garniturze spędzić wiele, wiele godzin, powinien on być zatem idealnie skrojony, wykonany z najlepszych materiałów oraz bardzo starannie wykończony.

W męskiej modzie ślubnej wiele się dzieje!

Przez lata przyzwyczajeni byliśmy w zasadzie do jednego tylko outfitu Pana Młodego. Pojawiał się klasyczny garnitur w kolorze czarnym (niekiedy zastępował go elegancki frak), do tego biała koszula, muszka albo krawat – trochę nudno, prawda? Na szczęście dziś moda ślubna to znacznie więcej możliwości! Coraz częściej pojawiają się tu propozycje w stylu vintage, rustykalnym czy boho, marynarki mają przeróżne kolory, pod nimi zaś pojawiają się nierzadko kraciaste kamizelki. Kolorowe muchy i oryginalne koszule wieńczą to doskonałe dzieło. Najbardziej odważni w kwestii modowej Panowie Młodzi zakładają także bajecznie kolorowe skarpety w różne wzory – trzeba przyznać, że tego typu stylizacje zdarzają się coraz częściej.

Jaki garnitur wybrać?

Niejednokrotnie na naszym blogu poruszać będziemy z pewnością tematykę ślubnych garniturów. Wszak moda zmienia się niczym w kalejdoskopie, co sezon pojawiają się nowe, interesujące niezwykle rozwiązania. Pragniemy, by polscy mężczyźni inspirowali się trendami ze świata, przenosząc je na rodzimy grunt. Serdecznie zapraszamy zatem do zapoznawania się z treściami o tej właśnie tematyce. Nie zabraknie porad, wskazówek stylistów, zestawień najmodniejszych outfitów ślubnych dla mężczyzn – a wszystko opatrzone będzie fotografiami!