Dlaczego warto wybrać zaproszenia ślubne ze zdjęciem – zalety personalizacji

Zaproszenie ślubne ze zdjęciem na okładce
Zobacz galerię
3 zdjęć
Zaproszenie ślubne ze zdjęciem na okładce
Dlaczego warto wybrać zaproszenia ślubne ze zdjęciem – zalety personalizacji
zaproszenie1

Zaproszenie ślubne ze zdjęciem na okładce
Dlaczego warto wybrać zaproszenia ślubne ze zdjęciem – zalety personalizacji
328566e39c170c523c2aedb2773131e7

Zaproszenie ślubne ze zdjęciem na okładce
Dlaczego warto wybrać zaproszenia ślubne ze zdjęciem – zalety personalizacji
zaproszenie

Dlaczego warto wybrać zaproszenia ślubne ze zdjęciem – zalety personalizacji

Wciąż szukasz pomysłu na zaproszenia ślubne i nie wiesz, na który motyw się zdecydować? Gotowe grafiki nie zachęcają Cię swoim wyglądem? A może chcesz wybrać coś bardziej osobistego? Dobrym rozwiązaniem są zaproszenia ślubne ze zdjęciem pary młodej. Podpowiemy Ci, dlaczego jest to dobry wybór i jak zaprojektować całość, aby była spójna i estetyczna wizualnie.

Oryginalne zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem są po prostu oryginalne. Nawet jeśli wybierzesz popularny motyw kwiatowy czy uniwersalną kolorystykę wesela, wspólna fotografia będzie elementem wyróżniającym. Co więcej, można ją umieścić nie tylko na zaproszeniach, ale także innych dodatkach – podziękowaniach dla gości czy tablicach z planem stołów.

Zdjęcie do zaproszenia ślubnego od razu zmienia charakter wręczanej kartki. To symboliczna zapowiedź uroczystości, dowód emocjonalnej więzi i miłości, a także bardzo osobisty dodatek. Z pewnością zaskoczy on zapraszanych gości i wywoła uśmiech na ich twarzach.

Wele par młodych szuka rozwiązań, które będą wyróżniające się na tle innych wesel. Właśnie dlatego warto postawić na personalizację. Oprócz zdjęcia warto pamiętać o odpowiedniej czcionce, wysokiej jakości papierze oraz dekoracji w postaci wstążek czy sznurka jutowego.

Estetyczne, ale oryginalne zaproszenia ślubne ze zdjęciem, warto wykonać na zamówienie w drukarni. To doskonała alternatywa dla wypisanych kartek ręcznie. Masz pewność, że każde imię i nazwisko zostanie wydrukowane osobno oraz będzie pasować wizualnie do całego designu.

Gdzie może znaleźć się zdjęcie w zaproszeniu ślubnym?

Wspólna fotografia może pojawić się na zaproszeniach w różnej formie. Niektórzy decydują się na okładkę ze zdjęciem w naturalnej lub delikatnie przerobionej formie np. tak, jakby był to rysunek. Wtedy jest to wyrazisty akcent charakterystyczny, więc pozostałe elementy powinny być delikatne, pasujące do siebie wizualnie. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie.

Zaproszenie ślubne ze zdjęciem na okładceZaproszenie ślubne ze zdjęciem na okładce

Jeśli nie chcesz, aby zdjęcie pary młodej było zbyt mocno eksponowane, możesz zdecydować się na tzw. wkładkę. Takie rozwiązanie ma wiele plusów – możesz wybrać dowolny motyw, np. kwiatowy czy też geometryczny, który pojawi się na froncie. Zdjęcie będzie tylko wyróżniającym się dodatkiem w środku. To też bardzo przyjemny akcent dla osoby zapraszanej, która może zostawić sobie samą fotografię na pamiątkę.

Zaproszenie ślubne ze zdjęciem na okładceZaproszenie ślubne ze zdjęciem – wkładką

Niebanalnym pomysłem jest też wybór składanego zaproszenia w formie małej książeczki. Wtedy będzie miejsce zarówno na treść wraz z najważniejszymi informacjami, jak i wiersz czy też cytat. Na jednej ze stron można umieścić piękne zdjęcie pary młodej.

Zaproszenie ślubne ze zdjęciem na okładceZaproszenie ślubne ze zdjęciem w środku

Nawet jeśli wybierzesz motyw przewodni swojej uroczystości czy też zdecydujesz się na konkretną kolorystykę, wciąż możesz świetnie wpisać w to zaroszenia ślubne ze zdjęciem w środku. Daje to wręcz nieograniczone możliwości. Wiele ciekawych inspiracji na zaproszenia ślubne ze zdjęciem znajdziesz na stronie: https://artma-zaproszenia.pl/kategoria/zaproszenia-slubne/zaproszenia-na-slub-ze-zdjeciem/.

Jak wybrać zdjęcie do zaroszenia ślubnego?

Tak naprawdę wybór odpowiedniej fotografii leży po stronie pary młodej. Jeśli chcesz podkreślić klimat wesela, wpisać się w dominujący motyw, zastanów się, jaka sceneria będzie odpowiednia. Przykładem są uroczystości w stylu boho lub rustykalnym. Zdjęcie do zaproszenia ślubnego w takiej wersji może być wykonane na tle roślinności.

Panna młoda może trzymać w ręku kwiatek, który będzie nawiązywał do bukietu ślubnego czy też motywu na okładce zaproszenia. Z kolei do stylu glamour będą pasować fotografie wykonane w pięknych wnętrzach czy też na tarasie okazałego pałacyku.

0 Udostępnień

Towesele.pl

Redakcja

bądźmy blisko

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>