Nie tylko biel, czyli kolorowe suknie ślubne!

5 (100%) 1 vote

Przyjęło się w naszym kraju uważać, że Panna Młoda ma na sobie białą suknię ślubną. Ale czy musi być tak zawsze Zdecydowanie nie! Z bieli rezygnuje się dzisiaj nie tylko w przypadku ślubów cywilnych, coraz częściej odchodzi się od nich także na ślubach kościelnych. Nie mówimy tutaj rzecz jasna wyłącznie o barwie ivory czy też delikatnym beżu (na nie decyduje się wiele kobiet, które w śnieżnej, klasycznej bieli niekoniecznie dobrze się czują oraz nie do końca dobrze się prezentują).

Złoto sprawi, że będziesz gwiazdą!

Na pewno warto postawić w tym wyjątkowym dniu na wyjątkową barwę – a zatem taką, która pozwoli Pannie Młodej olśnić wszystkich. Dosłownie i w przenośni zarazem można to zrobić dzięki złotej sukni ślubnej. Zapewniamy, że będzie się ona niezwykle interesująco prezentowała zarówno na żywo, jak i na pamiątkowych fotografiach oraz nagraniach!

Róż podkreśli Twoją dziewczęcość!

Jeżeli mamy do czynienia z Panną Młodą, która jest bardzo dziewczęca, subtelna i delikatna, jak najbardziej pomyśleć można właśnie o tej barwie. Czy jest ona dziecinna? Nie – jeśli tylko dobierzemy odpowiednie jej odcień. Warto oczywiście w takim przypadku dobrać dodatki w innej barwie, by różu w stylizacji nie było nazbyt dużo.

Szarość podkreśli Twój wyjątkowy styl!

Szary to kolor ze wszech miar stylowy, elegancko i z klasa. Jego wybór w przypadku ślubnej kreacji jest zatem jak najbardziej zasadny. Na pewno dzięki temu każda Panna Młoda będzie mogła podkreślić swój znakomity i jednocześnie niebanalny gust!

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
1 Udostępnień

Towesele.pl

Redakcja

bądźmy blisko

1 komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>