Niech rządzi słoneczna żółć, czyli nietypowy kolor przewodni ślubu i wesela!

Czy warto wybrać żółty kolor przewodni ślubu i wesela? Kiedy myślimy o barwach przewodnich ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego, sporo propozycji przychodzi nam do głowy, ale na żółcie raczej nie wpadniemy. Okazuje się, jednak że jest to bardzo wdzięczny i szalenie uroczy temat – gdy pojawią się elementy tej właśnie barwy, wesoły charakter owego niezwykłego dla Pary Młodej dnia zostanie podkreślony. Zapoznajcie się zatem z inspiracjami, które dla Was przygotowaliśmy!

Żółte elementy bukietu Panny Młodej!

Jak można się domyślać, raczej mało która kobieta włożyłaby suknię ślubną w tym kolorze (ale już suknie druhen jak najbardziej mogą być w delikatnym żółtym kolorze, zwłaszcza latem). Jednak kiedy chodzi o bukiet ślubny, jak najbardziej te kolory się sprawdzą. W połączeniu z bielą dadzą znakomite efekty wizualne, Bohaterka Dnia będzie prezentowała się naprawdę interesująco! Kolor ten bowiem kojarzy nam się zarówno z budzącym się do życia światem na wiosnę, jak i upalnym latem oraz wczesna jesienią. Jest wyjątkowy, a żółtych kwiatów wybrać możemy bardzo wiele!

 

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″]

[/smart-grid]

Żółte dodatki i ozdoby są super!

Oczywiście nie zabraknie także ciekawych propozycji, gdy chodzi o inne elementy ceremonii ślubnej czy też weselnego przyjęcia. Jeśli zdarzy się tak, że w dniu Waszego ślubu promienie słoneczne jakoś nie będą chciały zawitać, żółte elementy bardzo godnie je zastąpią, wprawiając wszystkich w bardzo radosny nastrój. Pamiętajcie, że kolor ten bardzo wdzięcznie komponuje się z wieloma innymi barwami. Jak Wam się podoba?

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″]

[/smart-grid]

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

0 Udostępnień

Towesele.pl

Redakcja

bądźmy blisko

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>