Każda pora roku jest dobra na to, by wziąć ślub!

5 (100%) 1 vote[s]

W naszym kraju zdecydowana większość par zakochanych decyduje się na powiedzenie sobie „Tak” w miesiącach letnich, niekwestionowanymi mistrzami wśród miesięcy są tutaj czerwiec oraz sierpień. Jednak nie należy zapominać, że każda pora roku ma swoje uroku, każda daje nam od siebie coś innego, każda nadaje się do tego, by ślubować sobie miłość, wierność oraz uczciwość małżeńską. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym zestawieniem – mamy nadzieję, że pomoże Wam ono wybrać ten idealny moment na ślubną ceremonię oraz przyjęcie weselne!

1. Ślub na wiosnę

Wiosna jest czasem, w którym cały świat budzi się do życia, przyroda rozkwita, zwierzęta budzą się ze snu zimowego. To wiosną świętujemy także Wielkanoc. Jeśli to pora roku, w której jak najbardziej warto stanąć na ślubnym kobiercu – tak z pewnością usłyszycie od każdej pary, która właśnie wtedy powiedziała sobie „Tak”.

Wiosną pojawia się całe mnóstwo kwiatów, warto zatem dużą ich ilość włączyć do dekoracji – efekt będzie niesamowity! Jeśli zaś chodzi o kolorystykę, istnieją dwa wyjścia. Jedno z nich to zastosowanie barw intensywnych (żółcie, zielenie, fiolety), jak i tych pastelowych. Jedne i drugie bowiem kojarzą się z wiosennymi dniami. Ślub na wiosnę to jest to!

2. Letni ślub

Letnie śluby w naszym kraju zdecydowanie wiodą prym – nie ulega to wątpliwości. Dzieje się tak z wielu powodów. Najważniejsza jest kwestia pogody – wszak znacznie bardziej prawdopodobnym jest, że piękne promienie słoneczne pojawią się w czerwcu czy lipcu niż na przykład w listopadzie. W miesiącach letnich niedrogie są kwiaty i owoce, goście także wspaniale prezentują się w swoich odświętnych strojach, gdy są opaleni i wypoczęci! Ceremonia i przyjęcie pod chmurką – to także

3. Ceremonia i przyjęcie jesienną porą

Złota polska jesień potrafi wyglądać naprawdę bajecznie. Co jest mocną stroną tej pory roku? Przede wszystkim cała feeria barw. Żółty, pomarańczowy, czerwony, brązowy – tego typu kolory będą stanowiły znakomite tło dla Was.

Wczesną jesienią jest jeszcze ciepło, zatem jak najbardziej może się okazać, że Pani Młodej wystarczy sama suknia ślubna bez żadnej dodatkowej narzutki, natomiast koniec jesieni to już moment, w którym jak najbardziej jest możliwość urządzenia weselnego przyjęcia w klimacie Halloween.

Jesienią owoce i kwiaty nie kosztują dużo, możecie wówczas urządzić niezapomniany ślub i przepiękne weselne przyjęcie!

4. Zimowy dzień ślubu i wesela

Jeśli parze zakochanych uda się trafić na piękny zimowy dzień, mają zagwarantowane wesele niczym z bajki. Śnieg, lekki mróz, przepiękne widoki – niejedna osoba marzy o takim właśnie spędzeniu najważniejszych momentów w swoim życiu.

Jeśli zaś chodzi o dekoracje i ozdoby, warto postawić na czerwień oraz zieleń, te barwy bowiem znakomicie będą się prezentowały. Zimowe śluby nierzadko odbywają się w Boże Narodzenie lub Sylwestra, wtedy piękne dekoracje w formie choinek i światełek są gwarantowane!

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

0 Udostępnień

Towesele.pl

Redakcja

bądźmy blisko

2 komentarzy
  1. Tak, można jeszcze napisać artykuł o dziwnym przesądzie w naszym kraju, czyli literce R w nazwie miesiąca. Z tego powodu pewnie czerwiec i sierpień cieszą się największym powodzeniem pośród miesięcy 😉

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>