Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać dla ukochanej kobiety?

5/5 - (1 vote)

Zanim zaczną się przygotowania do ślubu, jest pewien wyjątkowy moment, który dla każdej z par zakochanych oznacza maksimum wzruszenia, piękne emocje i szczęśliwe chwile. Tak, chodzi zaręczyny. Według tradycji (którą według opisów historyków rozpoczęli już starożytni Egipcjanie) z tej niezwykłej okazji kobieta otrzymuje zaręczynowy pierścionek od swojego lubego. Jaki model warto wybrać, by usatysfakcjonował wybrankę serca i by na pewno usłyszeć to niezwykle istotne „tak”? Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Diamenty są wieczne!

Wiadomo, że najpopularniejszym, najbardziej klasycznym i uwielbianym przez kobiety rozwiązaniem jest zakup pierścionka z diamentem bądź brylantem. Ten szlachetny kruszec jest symbolem miłości miedzy dwojgiem ludzi.

A może piękna czerwień oczka?

Jeśli kobieta jest wielką fanką czerwieni i bardzo chętnie zakłada ubrania tego kolory, a jej temperament współgra świetnie z owymi preferencjami, warto zakupić jej pierścionek zaręczynowy z rubinem. Jego piękny kolor nie pozwala na to, by przejść obok niego obojętnie!

Szafirowa miłość

Znakiem rozpoznawczym szafiru jest jego nasycona niebieska barwa. Trzeba przyznać, że potrafi zrobić wrażenie na prawdziwych miłośniczkach piękna!

Szmaragdowe zachwycenie!

Zielony kamień szlachetny stosowany w świecie biżuterii to szmaragd. Jak podoba Wam się jego blask? Nas zachwyca!

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
0 Udostępnień

Towesele.pl

Redakcja

bądźmy blisko

1 komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>