Loki rządzą, czyli najmodniejsze fryzury ślubne

Moda ślubna zmienia się niczym w kalejdoskopie. Dotyczy to nie tylko strojów Młodej Pary, ale także innych elementów stylizacji, w tym fryzury Panny Młodej. Raz modne są upięcia w stylu hiszpańskim, innym razem te, które wyglądają niczym czesane wiatrem.

Fryzury ślubne – Loki i rozpuszczone włosy – to jest dobre połączenie!

Delikatność kobiecej urody zostanie dzięki nim znakomicie podkreślona. Coraz częściej Panny Młode rezygnują ze standardowych upięć ślubnych, decydując się na fale na i loki na włosach rozpuszczonych. Trzeba przyznać, że dodaje im to mnóstwo uroku. Świetnie komponują się same, w połączeniu z welonami, ozdobami do włosów oraz wiankami – są bardzo uniwersalne!

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″]

[/smart-grid]

Loki i delikatne upięcie

Typowo romantyczne, ultrakobiece upięcie to także bardzo dobry pomysł na fryzurę ślubną. W tym przypadku bardzo ważne jest jej dobre utrwalenie, uczesanie musi przecież przetrwać ceremonię ślubną oraz wiele godzin przyjęcia weselnego!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″]

[/smart-grid]

Fale i staranny kok

Wydawać by się mogło, że kok jako fryzura ślubna przeszedł już do lamusa, ale wcale tak nie jest. Nadal wiele kobiet wybiera tę propozycje na najpiękniejszy dzień w swoim życiu. I trzeba przyznać, że to strzał w dziesiątkę, bo wyglądają pięknie, a góra ich ślubnej sukni jest odpowiednio wyeksponowana!

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
0 Udostępnień

Towesele.pl

Redakcja

bądźmy blisko

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>