Będzie słonecznie, wesoło, radośnie – żółty kolor przewodni ślubu i wesela!

5 (100%) 1 vote

Barwa żółta kojarzy nam się zwykle z wakacjami, ze słońcem, z pięknymi kwiatami. Co prawda do tej pory nieczęsto pojawiała się w stylizacjach ślubnych w naszym kraju – ale warto byłoby to zmienić. Dlaczego? Bowiem na pewno jest w stanie wnieść mnóstwo radości, pozytywnej atmosfery oraz słońca – nawet wtedy, kiedy ten najważniejszy życiu dzień okaże się nieco pochmurny. Zobaczcie, jak można włączyć kolor żółty kolor przewodni do ślubno-weselnych stylizacji!

Więc chodź, pomaluj mój świat na żółto…

Na pewno warto byłoby, by w dniu ślubu i wesela wszędzie pojawiały się żółte kwiaty (samodzielnie lub w połączeniu z roślinami innych barw). Bukiet Panny Młodej oraz ozdoba wpięta w butonierkę jej wybranka, dekoracje kwiatowe przy sukienkach druhen, na sali weselnej, w kościele lub w plenerze, przy samochodzie – będzie pięknie, stylowo i radośnie! Żółte kwiaty bez problemu znajdzie się o każdej porze roku!

Żółte dodatki i akcesoria Pary Młodej

Panna Młoda może włożyć żółte buty – bardzo ciekawie będą się one prezentowały w zestawieniu z suknia ślubną. Jej wybranek natomiast powinien mieć pod szyją muchę lub krawat barwy żółtej, dobrym pomysłem jest też włożenie na tę szczególną okazję żółtych skarpetek!

Wesele na żółto – jest pięknie!

Trzeba przyznać, że floryści i dekoratorzy świetnie potrafią wykorzystać barwę żółtą podczas weselnego przyjęcia. Do tego żółte babeczki, i ciasta, sporo żółtych owoców – i jest naprawdę pięknie!

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
0 Udostępnień

Towesele.pl

Redakcja

bądźmy blisko

1 komentarz
  1. Rzadko spotyka się żółty jako kolor przewodni wesela. A szkoda! Jeśli połączymy go z odpowiednimi, bardziej stonowanym elementami, to możemy uzyskać zachwycający efekt. Unikając przy tym pstrokacizny, z którą może się ta barwa kojarzyć 🙂

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>