Profesjonalny zespół muzyczny maXim 5-osób Zgierz Łódź łódzkie

Zgierz, Zgierz, łódzkie, Polska
Cena od: 4 800,00 zł

Opis

Jesteśmy 5-cio osobowym zespołem muzyczny z ogromnym doświadczeniem i niebywale szerokim repertuarem, potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom i poprowadzić imprezę w sposób by stała się niezapomniana.
Zawsze stawiamy na jakość, dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem oraz oświetleniem, gramy na terenie całego kraju, również zdażyło nam sie występować poza granicami.

Skład zespołu:
Wokalistka-wodzirej
Gitara-wokal
Perkusja
Saksofon, instrumenty klawiszowe, wokal, wodzirej
akordeon, instrumenty klawiszowe, wokal

Zapraszamy na naszą stronę internetową:
www.maximwesele.pl

Film Youtube

Opinie klientów

 • Wesele 2017-10-14Październik 18, 2017

  Zespół Maxim ze Zgierza grał u nas na weselu 14-10-2017r. Przy podpisywaniu umowy zadaliśmy im pytanie czy piją na weselu alkohol. Uzyskaliśmy odpowiedź, ze jeśli już to tylko 1-2 kieliszki bo przecież są w pracy... Po kościele na sale przyjechaliśmy ok godziny 19 a zespół o godzinie 22 był już całkowicie pijany. Jedyną trzeźwą osobą była wokalistka. Dodatkowo już na następny dzień dowiedzieliśmy się, że jeden z muzyków obrażał pół nocy kelnerów, którzy zareagowali na to dopiero po zakończeniu wesela wypraszając Pana Kubę z sali weselnej. Całą noc trwała kłótnia małżeńska (Pana Kuby i Pani Justyny) polegająca na podgłaśnianiu, ściszaniu nagłośnienia żeby P. Justyna nie mogła zwrócić uwagi swojemu mężowi. Główny wokalista po zakończeniu wesela wchodził na salę z papierosem, pił bimber. Na weselu na ich stole postawiliśmy jedną połówkę wódki. Wypili swoją, potem wzieli wódkę kamerzystów a gdy alkohol się im skończył poszli do pobliskiego sklepu po piwa, które stawiali bez wstydu na stole, puste puszki leżały pod sceną. Wszyscy goście weselni widzieli że męska część zespołu zachowywała się skandalicznie. W stanie nietrzeźwym wychodzili przed sale i sikali ma płot. Byli w tak bliskiej odległości, że siedzące na ławkach osoby słyszały towarzyszące temu dźwięki. Na poprawinach zespół przyznał się do błędu, przeprosił i obiecał, że nadrobi straty niestety również wyszedł pijany. Co do potencjału muzycznego bylibyśmy wysoce niesprawiedliwi gdybyśmy napisali, że zespół grał źle. Są bardzo zdolni ale niestety alkohol wszystko zniszczył dlatego wszystkim podpisującym umowy sugerujemy wzmiankę o całkowitym zakazie picia bo jeśli ktoś sam podchodzi na weselu do stołu swojskiego i nalewa sobie bimber będąc w pracy i popija to wódką z piwem to znaczy ze ma problem.

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Profesjonalny zespół muzyczny maXim 5-osób Zgierz Łódź łódzkie" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 535
  • Data dodania: Kwiecień 6, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii