Videofilmowanie WOLNE TERMINY 2017 Last Minute - Dron - Architekci Marzeń - Zaprojektujemy Twoje mar

Kraków, małopolskie, Polska
Cena od: 2 000,00 zł

Opis

Jesteśmy architektami marzeń. Naszą pasją są detale – te drobne elementy, które nadają otaczającej nas rzeczywistości jej wyjątkowego charakteru. Chcemy zaprojektować dla Was niezwykłe wideo ślubne, w którym każda sekunda będzie zawierała w sobie emocje tego szczególnego dnia.

Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, który umożliwia nam wykonywanie precyzyjnych ujęć o idealnej ostrości. Profesjonalny montaż pozwala stworzyć z pojedynczych kadrów wyjątkową historię, będącą zapisem tych niezwykłych chwil.
Chcemy, żeby nasze dzieło w pełni odpowiadało Waszym oczekiwaniom, dlatego po zakończeniu obróbki prześlemy film do Was, prosząc o ewentualne uwagi i sugestie zmian. Stacjonujemy w Krakowie, ale w razie potrzeby dotrzemy w dowolne miejsce w całej Polsce.

Mamy jeszcze kilka wolnych terminów na sezon 2017. Jeżeli chcecie dokładniej poznać nas i nasze realizacje, napiszcie. Odezwiemy się i wyślemy Wam naszą ofertę.

kontakt@architekimarzen.pl
664 591 747

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Videofilmowanie WOLNE TERMINY 2017 Last Minute - Dron - Architekci Marzeń - Zaprojektujemy Twoje mar" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 359
  • Data dodania: Kwiecień 8, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii